Головна Політакценти УДАР кинув тернополян на гроші

УДАР кинув тернополян на гроші

Є реальна підозра, що партія чесних людей обманула з оплатою членів ДВК в Тернополі.
Сама історія виглядає наступним чином:
1. Спочатку обіцяли 2000-2500 грн за участь в роботі ДВК.
2. Потім сума зменшилася до 1500 грн (теж непогано)
3. Потім передзвонили зі штабу і в зв’язку “з економічною кризою” обіцяли 1000 грн.
4. А по факту виявилося, що заплатять лише 800…
5….. і то з них виплатили тільки 400!
Не так жаль тих 400 грн (хай хтось витратить їх на коханок чи на розвиток реформ), як жаль свого часу. А ще неприємно відчувати себе обманутим партією чесних людей (інших хоча б брехуни обманули, а мене – чесні!).
ВІД РЕДАКЦІЇ:

Описану ситуацію прокоментував голова Тернопільської обласної організації політичної партії “УДАР” Ігор Побер – пише 20 хвилин

– Лідер нашої партії Віталій Кличко під час брифінгу нещодавно прокоментував питання щодо оплати за роботу під час виборчої кампанії, – повідомив Ігор Побер. – Позиція нашої обласної організації така ж сама. У нас на виборах працювали в основному волонтери та члени партії. Але – у виборах від нашої партії брали участь мажоритарники, тому можливо хтось з них і обіцяв такі фантастичні суми. З приводу реальної заборгованості, яка виникла, хочу запевнити, що вона буде погашена перед людьми. Будемо робити усе можливе щоб погасити заборгованість до кінця цього року. На сайті обласної організації вказаний мій номер телефону, за яким до мене можна зателефонувати у будь-який час доби і з’ясувати усі питання.
Що ж до робити офісу, то виконком переїхав у приміщення “Добробуду”, що на вулиці Микулинецькій. Приймальня працює за старою адресою — у приміщенні колишнього готелю “Україна”.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Ми, члени ДВК, агітатори, спостерігачі і працівники штабу “УДАР”, які працювали у 196 виборчому окрузі в Черкаській області, заявляємо, що нам до цього часу не виплачено обіцяну винагороду за жовтень місяць.
    Ми відпрацювали на партію “УДАР” в ході кампанії виборів народних депутатів і вважаємо, що покладені на нас обов’язки виконали у повному обсязі.
    Однак, до сьогоднішнього дня (16.01.2013 року) не виконана виплата обіцяної винагороди працівникам штабу №196 та агітаторам за жовтень, членам комісій та спостерігачам (окрім авансу перед днем голосування). Якщо виплати не відбудеться, то ми маємо намір звернутися до суду, щоб перед нами публічно вибачилися за принесену нам моральну шкоду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here