Головна Політакценти Тігіпко “прагне корові” платників податків

Тігіпко “прагне корові” платників податків

Тігіпко

ТігіпкоВіце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко повідомив, що в 2012 році має намір зосередитися в першу чергу на реформі трудових відносин, легалізації ринку праці і заробітних плат, захисту прав дітей та зміни у податковому законодавстві, повідомляє politics.puls.kiev.ua
Про це він заявив під час онлайн-конференції на своїй сторінці в Facebook. “Однією з найважливіших завдань буде прийняття Трудового кодексу, який діє у нас з 70-х років минулого століття без особливих змін. Також потрібні подальші зміни податкового законодавства. Перш за все, це буде ставитися до механізмів, які діють при операціях з країнами, де податки менше, ніж у нас, – це Кіпр, деякі кантони Швейцарії, Ліхтенштейн “, – заявив Сергій Тігіпко.
Віце-прем’єр зазначив, що також важливо прийняти законопроекти про оподаткування багатства та операцій з класичними офшорними зонами. “Сьогодні за нашим законодавством існує 36 офшорних зон. Першим кроком я пропоную збільшити їх кількість з 36 до 70. Другий крок – ввести 12-відсотковий податок на операції з цими зонами”, – пояснив він.
Ще одним пріоритетним напрямком роботи Сергій Тігіпко назвав захист прав дітей. “Дуже важлива реформа, яку ми почнемо активно опрацьовувати на початку наступного року, – це захист прав дітей. Це окрема проблема, яка в нашій країні вирішувалася абсолютно неефективно”, – підкреслив Тігіпко.
За його словами, держава повинна запропонувати нові підходи до цього питання, зокрема, – перехід від інтернатної форми виховання дітей до сімейних форм.
Разом з тим, найважливішим рішенням минає Сергій Тігіпко назвав прийняття пенсійної реформи. “Це саме більше досягнення – без неї неможливо було обійтися. Це зробили всі країни Європи, причому набагато більш жорстко”, – зазначив він.
Раніше Тігіпко заявляв, що рівень податків, які сплачують українські підприємства при роботі з зонами низького оподаткування (так звані м’які офшори, – ред.), Повинен бути підвищений до справедливого рівня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here