Головна Новини Тягнибок хоче в коаліцію

Тягнибок хоче в коаліцію

Лідер ВО Свобода Олег Тягнибок розповів про найближчі плани та перспективи своєї політичної сили.
Він висловив свою позицію щодо поточних політичних питань у прямому ефірі телеканалу ТВі, повідомляє Цензор.net.
Тягнибок заявив, що Свободі не вигідно, щоб екс-прем’єр Юлія Тимошенко отримала термін, оскільки “нам не вигідно, щоб були репресії. З’явиться негативний приклад. Значить, всіх інших опозиціонерів чекає те ж саме”.
Крім того, лідер Свободи заперечує, що Тимошенко є їх конкурентом у західних регіонах країни – “ми ідеологічна партія, і за нас голосують за світоглядними принципами”.
Також Тягнибок заявив, що проти Свободи влада розгортає реальні репресії. З одного боку, це замовна аналітика, яка “робить нас страшними рогатими фашистами, якими ми не є”. З іншого боку – “всі бізнесмени від моєї політичної сили зазнають жорстоких репресій”.
Говорячи про перспективи співпраці в майбутньому парламенті, він зазначив, що “ми розуміємо, що буде три фракції – БЮТ, фронтовики (Фронт змін) і Свобода. Ми у всякому разі будемо домовлятися, особливо щодо державницьких позицій. Коаліція – чому б і ні. І зрозуміло, що без Свободи Януковича не перемогти”.
Як повідомлялося, соцгрупа Рейтинг зазначає, що якби вибори відбувалися наприкінці вересня і прохідний бар’єр залишився б на рівні 3% або 4%, до парламенту потрапили б шість партій: Партія регіонів, Батьківщина, Фронт змін, КПУ, УДАР і Свобода.
За матеріалами: Цензор.Нет

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here