Головна Політакценти Тягнибок про повний «одобрямс» усім ініціативам і планам партії влади

Тягнибок про повний «одобрямс» усім ініціативам і планам партії влади

Тягнибок

ТягнибокЛідер ВО Свобода в інтерв’ю Радіо Свобода, розповів про діяльність своєї політичної сили у тих місцевих радах де на минулорічних виборах, вони отримали більшість.

– Ми маємо у 8 обласних радах свої фракції не лише на теренах Західної України, але й у центральних областях і навіть на Сході України. Ми послідовно виконуємо «Програму захисту українців» і дотримуємося своїх принципів. Враховуючи політичну ситуацію, ми усвідомлюємо і розуміємо, що останнім можливим опором узурпації влади по усій Україні можуть стати органи місцевого самоврядування. На превеликий жаль, парламентська опозиція не виконує своїх функцій, в інших областях, де «Свобода» не представлена, відбувається повний «одобрямс» усім ініціативам і планам партії влади.

Друге, що нам вдається і що ми поступово робимо, впроваджуємо основні принципи народовладдя. Такого раніше ніколи не було, що масово відбуваються громадські слухання щодо всіх питань, які виносяться на сесіях місцевих рад. Чи це стосується питань загальнополітичного характеру, економічного, соціального, життєдіяльності. Це, до речі, частково призводить до руйнування і нищення корупції на місцях. Бо, якщо виноситься питання оренди землі, комунального майна і коли це публічно обговорюється, то комерсант чи злодій, який незаконно хоче вирішити своє питання, не зможе цього зробити.

Наступне те, що ми гарантували своїм виборцями, що депутати будуть чесно захищати інтереси громадян від несправедливості. Коли відбуваються конфлікти між представниками громади і владою, то «Свобода» завжди стоїть на боці людей. У багатьох регіонах України нам вдається оприлюднювати ці теми і вирішувати питання. Звісно, є багато проблем із центральною владою, з місцевими «божками», корупціонерами, які звикли працювати по відмиванню бюджетних коштів. Коли ламається схема розкрадання, яка існувала роками, тоді починають нищити тих, хто це робить.

Та кому, як не тернополянам відомо, як керує та поступає у нашому випадку партія влади, ВО Свобода, і чиї інтереси відстоює. І від кого і кому потрібно захищати Українців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here