Головна Політакценти Тягнибок призначив спонсорів Свободи

Тягнибок призначив спонсорів Свободи

спонсори Свободи

спонсори СвободиВО “Свободу” спонсорують партійці-підприємці. Про це в інтерв’ю Тижню заявив лідер партії Олег Тягнибок. За словами Тягнибока, після 2006 року з’явилося розуміння, що навіть для втілення найшляхетнішої ідеї потрібні гроші.

«Саме після цього була створена Економічна рада – клуб за інтересами, в який входять члени нашої партії, що є підприємцями. Це – представники малого і середнього бізнесу. Час від часу вони приводять в Економічну раду друзів, які цікавляться організацією. Буває, що ми і їх в «нашу віру» переагітовуємо», – розповів політик, пише tyzhden.ua

За словами Тягнибока, економічні ради створені у всіх областях. Суть їхньої діяльності не тільки в тому, щоб давати гроші. Вони допомагають, хто чим може. Наприклад, офіс на вулиці Саксаганського у Києві належить «свободівцю», який займається бізнесом на Сумщині і в Києві. Раніше партійний офіс розташовувався на Великій Житомирській.

«Називаю вам прізвище – Роман Онуфріїв, голова фракції в Івано-Франківській міській раді. Він власник найбільшої в Західній Україні друкарні. Отже зрозуміло, звідки з’являється наша газета. Ще у нас є член партії, який постачає папір. Автомобіль, яким я користуюсь, – не мій. Його дав мені ще один однопартієць. Це фактично партійне майно. Є члени партії, які дають картки і на пальне, от так і виживаємо», – розповів Тягнибок.

Він також пояснив, що партія має прихильників, які за власний кошт агітують за «Свободу». «У нас був випадок, коли один з наших симпатиків розмістив тисячу білбордів по Україні. Це був міжвиборчий період. Ми розвішали білборди, і одразу ґвалт: звідки у Тягнибока гроші. Не хочу розказувати про членські внески, хоча вони теж є. За ці кошти ми утримуємо канцелярію, платимо за комунальні послуги», – повідомив лідер ВО «Свобода».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here