Головна Політакценти Тягнибок наїхав на опозицію та звинуватив у зраді

Тягнибок наїхав на опозицію та звинуватив у зраді

Тягнибок

ТягнибокКоментуючи проголосовані новітніми «тушками» та зрадниками виборчі правила, Олег Тягнибок зазначив, що голосування так званою «парламентською опозицією» разом з Партією регіонів – це зрада виборців і змова з метою зберегти свою присутність у парламенті.
«Я хочу нагадати усім: перед тим, як прийти до Верховної Ради, «опозиціонери» і влада били себе в груди й запевняли, що не лише ухвалять Виборчий кодекс, а й запровадять пропорційну систему з відкритими списками. І зараз, досягнувши нібито «компромісу», вони про те все забули. Навіть за мажоритарно-пропорційною системою, щодо другої частини – пропорційної – все одно вибори відбуватимуться за закритими партійними списками. Фактично, відбулася закулісна змова, а вона дасть змогу сфальсифікувати наступні парламентські вибори й дає індульгенцію для Януковича в тому плані, що цей закон легітимізовано перед Європою.
Вони домовилися про компроміс між собою. Вони не домовилися щодо компромісу з народом, з людьми. Вони навіть виключили пункт, згідно з яким можливо було відкликати депутатів.
І Партія регіонів, і ті, хто називає себе опозицією, мають спільний інтерес в тому, аби не допустити у Верховну Раду націоналістів зі «Свободи». Але я більш ніж переконаний: жодні обмеження не зупинять людей, які прийдуть на вибори і проголосують за «Свободу». Ми впевнено подолаємо бар’єр і великою та потужною фракцією зайдемо у Верховну Раду, аби відстоювати інтереси кожного українця», – наголосив лідер націоналістів.
Коментуючи бажання Партії регіонів йти на вибори за змішаною системою, лідер «Свободи» підкреслив: партія влади не була оригінальною – вона взяла на озброєння вже використаний в часи Кучми-Медведчука метод, коли саме завдяки цій системі Кучма утримував владу і мав більшість у парламенті:
«Навіть незважаючи на низьку підтримку в суспільстві й катастрофічне падіння рейтингу, Партія регіонів розраховує отримати конституційну більшість. Зробити це вони планують за рахунок нібито «незалежних» кандидатів-мажоритарників, фальсифікацій, адмінресурсу і, звичайно ж, «тушок»-зрадників. Конституційна більшість їм потрібна тільки на одне голосування – голосування за зміни до Конституції і узаконення узурпації своєї влади в Україні. Сьогодні цілком очевидно, що протистояти цьому усьому здатна саме «Свобода».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here