Головна Політакценти Тягнибок боїться тюрми

Тягнибок боїться тюрми

Лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок боїться, що чинна влада його заарештує.Про це він заявив на прес-конференції в Кременчуці Полтавської області.

Зокрема, відповідаючи на питання про те, що в країні лідерів опозиції арештовують і не боїться він арешту, О.Тягнибок заявив:

«Якщо скажу, що не боюся, то ви мені не повірите. Боюся! Вони можуть придумати безліч можливостей і приводів зробити це ».

Разом з тим він упевнений, що для нього таких приводів, які «діючий донецький клан знайшов для Тимошенко, Луценко та інших, немає».

«Я не був при владі і з цього боку вони до мене не підкопаєшся. І взагалі, мене краще не чіпати. Це їм буде грати тільки в мінус. Суспільство не зрозуміє їх такого кроку і це тільки підігріє градус до революційної ситуації, яка зріє в країні », – сказав О.Тягнибок.

Між тим він заявив, що в нинішній ситуації «все може бути».

Також О.Тягнибок вважає, що влада не випустить екс-прем’єра Юлію Тимошенко з в’язниці до парламентських виборів, які відбудуться восени 2012 року.

“Дивлячись сьогодні на Президента і його оточення, у мене виникають величезні сумніви, що вони хочуть випустити Юлію Тимошенко з в’язниці до виборів. Вони навпаки готуються до протистояння. Дивіться на останні призначення в силових структурах. Президент призначив тих, кому довіряє. Ці призначення не говорять про те, що політичним опонентам буде послаблення », – зазначив О.Тягнибок.

Джерело: Обозреватєль

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here