Головна Політакценти Тягнибоку не подобається очищення влади?

Тягнибоку не подобається очищення влади?

Bordjpg_1183635_14081564Лідер всіх свободівців Олег Тягнибок, раптом почав критикувати той Закон на якому будував свою передвиборчу агітацію на виборах до Парламенту 26 жовтня 2014 року. Про це свідчить його виступ у Івано-Франківську з якого почався великий похід ВО Свобода на місцеві вибори.

30 листопада в залі обласної філармонії голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок зустрівся з людьми Івано-Франківська. Також на зустрічі були присутні інші відомі “свободівці”: Олександр Сич – екс-віце-прем’єр України, Руслан Зеник та Руслан Марцинків.

Говорили з виборцями на різні теми, але здивувала відверта критика Закону України «Про очищення влади» за який всі 35 парламентських побратимів-свободівців віддали свої голоси і навіть розклеїли біг-борди по всій Україні.

“Закон про люстрацію зараз є ліберальним, а не націоналістичним. Це вже мене насторожує. На першому місці там стоїть реформа неефективного нині державного управління, а про люстрацію там майже нічого немає. “Свобода”, вивчивши досвід Польщі, Чехії та інших країн Європи, зареєструвала закон про люстрацію ще в 2005 році, він був жорсткий та правильний. Суть його була така – той, хто співпрацював з режимом, має бути звільнений з посади, і йому має бути заборонено обіймати державні посади в найближчі десять років. В тому законі не було вибірковості. А наш, прийнятий влітку закон, є “лайтовим” і вибірковим. Ті, хто першими повинні бути попасти під люстрацію, залишаються при владі, а дехто навіть проліз у парламент. Причина проста – при перших голосуваннях за закон багато депутатів просили про виключення тих чи інших речей з тексту законопроекта, погрожувавши в іншому випадку не проголосувати за нього. І таких депутатів назбиралася критична маса, тому, коли закон прийняли, він виявився неефективним і ніяким. Але навіть цей ніякий закон хочуть зараз скасувати!”, – поділився своїми думками стосовно люстраційного закону керівник “Свободи” – пише Стик.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here