Головна Політакценти “Тушки” прийдуть до влади і самознищаться?

“Тушки” прийдуть до влади і самознищаться?

Після приходу до парламенту Об’єднана опозиція створить спеціальну слідчу комісію для розслідування дій нинішньої влади, пов’язаних із корупцією та політичними переслідуваннями, заявив лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк під час прес-конференції в Тернополі у середу, 30 травня, повідомляє Електорат 

«Сьогодні від політичних переслідувань потерпають не тільки Юлія Тимошенко і Юрій Луценко. Від переслідувань влади потерпають десятки тисяч українців. Воно здійснюється з метою заволодіти бізнесом, прибрати з політичної арени чи не дати окремим громадянам можливості виграти парламентські перегони на мажоритарних округах», – наголосив Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що Об’єднана опозиція поставила собі за мету провести як антикорупційну люстрацію, так і люстрацію осіб, які мають стосунок до переслідувань громадян України.

Для цього, підкреслив Арсеній Яценюк, у новому парламенті Об’єднана опозиція планує сформувати спеціальну слідчу комісію щодо розслідування зловживань сьогоднішньої влади, «які пов’язані як із політичними переслідуваннями, так і з незаконною приватизацією десятків об’єктів державної власності, які дісталися оточенню президента Януковича, і з розграбуванням мільярдних коштів під час підготовки Євро-2012», – додав він.

«Ми хочемо, щоб у країні була законність і правопорядок, чесний суд і відповідальний генеральний прокурор. Для того щоб ті органи, які за Конституцією повинні перевіряти законність дій кожного чиновника і висувати державні обвинувачення не політичним опонентам, а реальним злочинцям, – робили свою роботу», – наголосив лідер «Фронту Змін».

«Це завдання Об’єднаної опозиції, яке буде виконано після формування демократичної більшості в новому складі парламенту», –  підкреслив Арсеній Яценюк.

Цікаво, що Кайда з Яценюком “уєдінілісь” для вирішення якихось своїх питань, і можливо домовились про округ № 163. Адже Заставний, як відомо чекав цього візиту, але поки що “чуда” не сталося. КОД тримає в таємниці ім’я щасливчика, а Заставний вдає що це він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here