Головна Політакценти Третьокурсник Притула створив “Партію сірих”

Третьокурсник Притула створив “Партію сірих”

Брат Сергія Притули (Тернопільського Сірого) Андрій Притула, що є студентом ТНЕУ, нещодавно зареєстрував свою політичну партію під назвою”Партія сірих”. Третьокурсник закликає усіх молодих та активних приєднуватись до нього, з метою виступів у ВРУ на підтримку українського студентства йдеся у  повідомленні molodpolitics.blogspot.com/2012/12/blog-post.html?spref=fb

21 грудня цього року молодший брат відомого українського шоу-мена С. Притули Андрій офіційно зареєстрував нову політичну партію під неординарною назвою “Партія сірих”. Голова молодоїї політичної син залучає студентство, якому не є байдужою його стипендія та якісна освіта. 

Політичний лідер також зареєструвався як кандидат депутати ТМР по виборчому округу міста Тернополя.
“Нас не влаштовує ситуація у наших ВНЗ, де чітко видно корупцію, несправидливість та умисні заходи, щодо зменшення кількості стипендіатів. Ми закликаємо усіх не байдужих та активно налаштованих молодих людей приєднуватись до нас, щоб відстояти спільні інтереси, адже молодь необхідно залучати до політики!”

1 коментар

  1. У Притули є тільки старший брат – адвокат Василь Притула. А ніякого молодшого брата немає. Журналісти не пишіть ахінею.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here