Головна Політакценти Тимошенко веде виборчу кампанію в стилі Януковича

Тимошенко веде виборчу кампанію в стилі Януковича

1376992_761533247250123_8238816519127018423_nЮлія Тимошенко, розпочала виборчу кампанію у стилі Януковича – пробує підкупити учасників АТО «Вишнею в шоколаді» (Рошен), чаєм «Бесіда», печивом «До кави» (Рошен), парою шкарпет, футболкою і кількома цитрусовими у фіровому пакеті.

У нас у Вінниці є військово-медичний шпиталь. Багато хлопців з АТО. Кілька днів тому німці підігнали сюди дуже потрібний апарат для пришвидшення лікування та загоєння вогнепальних поранень. Замість повної вартості у 30 тисяч зелених косариків просили тільки п’ятнадцять, та й ті у кілька платежів. У медиків наразі таких грошей немає. Волонтери бігають, збирають по копійчині. Зі слів самих хлопців, що лікуються тут, вони теж переживають за проблеми закладу. А нещодавно керівництво шпиталю повідомили про те, що до них у гості приїде ЮВТ. Усі зраділи, бо що таке для колишньої прем`єрки якихось 15 тисяч доларів? День відвідин відбувся учора. ЮВТ з охороною та кореспондентами пробіглась реанімацією та трішки по іншим відділенням. І зробивши кілька PR фото залишила по собі «подарунки» і гіркоту відчаю у хлопців. Ті ледь втримались аби ті «подарунки» не скинути з балконів палат на голову відвідувачці – пише Yaroslav Tkach.

1 коментар

  1. Ну чого вона не змириться, що все. Вона в минулому. Тепер час Яценюка і він непогано його використовує для України.І все тільки починається

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here