Головна Політакценти Тимошенко була б ефективним прем’єром, — така думка експерта

Тимошенко була б ефективним прем’єром, — така думка експерта

Тільки, з політичної точки зору, навряд чи влада захоче мати сильного прем’єра, хоча Тимошенко була б ефективною на чолі уряду та змогла б розв’язати багато проблем українців.

Про це в ефірі телеканалу «Центр» зауважив політолог Ігор Петренко.

«Я думаю, Юлія Тимошенко була б ефективним прем’єр-міністром, вона може розв’язати багато проблем, але водночас вона може занадто посилитися та створювати точку противаги для влади», — вважає експерт.

За його словами, на відміну від інших політиків, Тимошенко завжди займає позицію конструктивної критики влади, пропонуючи варіанти розв’язання найсерйозніших проблем українців, спираючись саме на їхні інтереси.

«Вона завжди каже, що готова допомогти президенту і його команді й підтримати їх у розв’язанні актуальних проблем. Так, у неї тепер більш різка риторика, але в цілому вона завжди все намагається зводити в бік конструктиву», — зазначив Ігор Петренко.

Він також прогнозує, що в новому політичному сезоні лідерка «Батьківщини» продовжуватиме активну діяльність, захищаючи українську землю та вимагаючи зниження тарифів для населення.

«Тимошенко має конкретні варіанти подолання тарифної проблеми. Приміром, законопроєкт №4680, який стосується продажу українцям газу вітчизняного видобутку з націнкою 30 відсотків та регулювання продажу газу, який перебуває у наших газосховищах. Так, це може напряму вплинути на тарифи. Плюс залишається чутливим для населення земельне питання. Вона намагатиметься запустити всеукраїнський референдум проти продажу земель сільгосппризначення», — підсумував політолог.

Нагадаємо, нещодавно Юлія Тимошенко закликала уряд запровадити мораторій на підвищення тарифів, а щоб зменшити ціни у платіжках — ухвалити законопроєкти «Батьківщини», які передбачають спрямування на потреби людей дешевого газу вітчизняного видобутку та найдешевшої атомної електроенергії.

Соціально орієнтована діяльність лідерки «Батьківщини» не залишилася поза увагою українців — за даними групи «Рейтинг», вона лідирує за темпами нарощування довіри людей, випереджаючи президента Зеленського. А дослідження КМІС показало, що «Батьківщина» Тимошенко вийшла на друге місце серед політичних сил і може нині розраховувати на 15% на парламентських виборах. Стрімке зростання рейтингів політичної сили та її лідерки експерти пов’язують із їхньою активною діяльністю щодо захисту землі і національних інтересів, а також у питанні зниження тарифів, підвищення пенсій та соціального захисту.

Руслан ЗАРІЧНИЙ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here