Головна Політакценти Тернопіль відвідала знана українська мовознавиця та громадська діячка Ірина Фаріон

Тернопіль відвідала знана українська мовознавиця та громадська діячка Ірина Фаріон

Днями Тернопіль відвідала українська мовознавиця, педагог, науковець, політик, громадська діячка Ірина Фаріон.

Вона провела зустрічі з студентами Західно-українського національного університету та Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.

 – Основний посил, який я намагалася донести, – це неперервність і наступність поколінь. Ми говорили про Українську Повстанську Армію в контексті потуги Збройних Сил України. Говорили про це в ті миті, коли вся Україна була під найжахливішим і диким бомбуванням. Про що це свідчить? Це свідчить про те що українців скорити неможливо. Українців залякати неможливо, – каже Ірина Фаріон. – І особливе таїнство цієї розмови для мене полягає в тому, що я говорила з дуже молодими і красивими людьми. Саме вони  – крила нашої країни. Ніхто і ніщо їх ніколи не налякає. Саме ці молоді люди усвідомлюють: історія це те, що завжди, вона живить, творить а ми перемагаємо.

 Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко вручив мовознавці почесну відзнаку імені Ярослава Стецька.

– Найвищу нагороду Тернопільської обласної ради, Відзнаку нашого земляка Ярослава Стецька, який зачитував Акт відновлення незалежності України у 1941 році у Львові, вручив сьогодні мовознавиці, науковцю, педагогу, громадській діячці Ірині Фаріон за стійку громадську позицію, патріотизм і невтомну працю в напрямку розвитку нашої Держави, – каже Михайло Головко.  Сильна жінка, яка несе в собі усю велич національної ідеї, сьогодні вкотре запалювала молоді серця. Спостерігав, з яким захопленням і спрагою слухала її молодь.  “Спочатку нас за руку ведуть батьки, потім – вчителі, а далі – ідеї”. Цей вислів прозвучав сьогодні з уст нашої поважної гості. Слухаючи пані Ірину, переповнювала вдячність, що саме вона є тим великим вчителем, який сьогодні живить ідеєю серця багатьох українців. Безсумнівно – перемога за нами.