Головна Політакценти Тернопільщина без бюджету бо немає волі “Свободи”

Тернопільщина без бюджету бо немає волі “Свободи”

Станом на 9 січня Тернопільська область залишається єдиною серед регіонів, де ще не затверджений обласний бюджет. Всі інші області, а також Крим і Севастополь, свої фінансові документи вже прийняли.

Із 692 місцевих бюджетів, які мають прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом і кінцевим терміном затвердження яких є 31 грудня 2012 року (включно), затверджено 689 місцевих бюджетів або 99,6%.

Не затверджено три таких бюджети, що є порушенням вимог Бюджетного кодексу України, а саме – обласний бюджет Тернопільської області, один районний бюджет в Івано-Франківській області та бюджет міста Києва, повідомляє Міністерство фінансів України.

Як повідомив “Номер один» в.о. голови Тернопільської обласної ради Сергій Тарашевський, наразі відбувається обговорення проекту обласного бюджету на 2013 рік у постійних депутатських комісіях. При цьому так довго і ретельно, на думку Сергія Олександровича, головний фінансовий документ області ще ніхто в Україні не опрацьовував.

– Цього тижня відбуватиметься засідання у двох комісіях, на наступний тиждень – у трьох. За планом на п’ятницю, 18 січня, документ, пройшовши всі необхідні процедури, мав би бути представлений на сесії депутатам Тернопільської обласної ради, повідомив Сергій Тарашевський.

Водночас, за словами пана Сергія, щоб бюджетна сесія таки відбулася, потрібна, у першу чергу, воля представників ВО «Свобода».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here