Головна Політакценти Тернопільські регіонали пропали з всесвітньої мережі

Тернопільські регіонали пропали з всесвітньої мережі

regionyТернопільські регіонали так сильно залягли на дно, що навіть познищували свої представництва в інтернеті. Більше місяця немає доступу дро сайтів Тернопілської обласної організації Партії регіонів якою керував Валентин Хоптян і підкеровував Петро Гоч, також само знищилися з всесвітньої мережі і Молоді регіони Тернопільщини які були під патронатом одного із кураторів анти майдану із Тернопільщини – Костянтина Баранова.

28-02-2014 16-58-53

На сайті Молодих регіонів (more.te.ua) ми бачимо повідомлення “Account disabled by server administrator.”, що в перекладі означає – хостинговий обліковий запис було заблоковано адміністратором сервера. Тобто, це навмисна дія адміністрації в ручному або автоматичному режимі дія по припиненню обслуговування сайту. Причини можуть бути різними: фінансова заборгованість, порушення умов користування чи відмова від подальшої співпраці між замовником (власником сайту) та виконавцем (власником хостингу) – коментує Святослав Журовський.

28-02-2014 16-50-08

Щодо сайту обласної організації Партії регіонів (regiony.te.ua), то ми вже бачимо повідомлення не від адміністрації, а від серверного програмного забезпечення «Internal Server Error». Причин виникнення такої помилки є декілька, якщо не технічною і зрозумілою мовою, то ця помилка виникає при невірних налаштуваннях серверного програмного забезпечення, це може збоїти сам сайт внаслідок невдалого оновлення серверного програмного забезпечення чи навіть внаслідок хакерських атак. Обидва сайти знаходяться на технічному майданчику місцевого тернопільського провайдера – каже Святослав Журовський.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here