Головна Політакценти Тернопільські м’ясники надіються за гроші прорватися в Крим

Тернопільські м’ясники надіються за гроші прорватися в Крим

мясоТриває блокада Криму Самообороною, Правим cектором та кримськими татарами — на півострів неможливо провезти товари з материкової України, хоча до цього часу не зважаючи на заборони тернопільські виробники м’яса успішно торгували з цією територією.

За словами активістів фури з прододвольством не втрачають надію потрапити в Крим, навіть пробують підкупляти активістів та вигадувати різні історії.

“Стоять ще ті, хто живить надію зі своїми власниками домовитися. Там, наприклад, стоїть машина з морозивом зі Львова, з яблуками з Чернігова, з м’ясом із Тернополя, з Донбасу машини стоять з різним вантажем”, – перерахував Іслямов.

Він додав, що водії часто намагаються домовитися з активістами, аби ті пропустили їх за гроші, а іноді вигадують історії, нібито певні фури розпорядився пропустити глава Меджлісу Рефат Чубаров, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв або навіть сам Іслямов.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Чергова дурнувата акція від наших активістів-анархістів, яблука зі Львова та м`ясо з Тернополя везуть не Путіну на сніданок а для простих обивателів.
    Якщо наші патріоти такі круті та сміливі, краще б заблокували путінські “гуманітарні” конвої на донеччину.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here