Головна Політакценти Тернопільські депутати зухвало пропускають засідання облради

Тернопільські депутати зухвало пропускають засідання облради

oblradaНародний депутат від Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Олег Барна відвідав IV пленарне засідання 52-ї сесії Тернопільської обласної ради. Він відзначив, як зухвало депутати пропускають засідання ради, ігнорують свої обов’язки, делеговані виборцями.

За його словами, зареєструвалися 54 депутати із 61 необхідного, кворум не назбирався, найбільше проігнорували депутати від «Свободи», з 49 прибуло лише 13. В результаті 52-а сесія Тернопільської обласної ради не відбулась.

«Ряд важливих рішень не прийнято. Планували розглянути проект перспективного плану об’єднання громад, адміністративну реформу, яка вигідна селам, зміни до обласного бюджету, програму будівництва доріг області, план розвитку області. Без затвердження обласною радою цих програм Кабінетом Міністрів  не буде виділено кошти з Держбюджету. Не прийняття обласної програми по боротьбі із корупцією, мабуть, вигідно окремим політичним силам та депутатам, які ігнорують засідання сесії Тернопільської обласної ради. Гадаю, що жителям області настав час звернути більшу увагу на діяльність саме місцевих органів влади та взяти їх під жорсткий контроль», – сказав Олег Барна.

«Бездіяльність Тернопільської обласної ради, її нездатність вкотре провести засідання ради, умисне, кероване партійними «поцами» ігнорування засідання є прикладом того, як «загниває» країна саме  з коріння (а не з голови), як місцеві політичні шулери шляхом шантажу, хочуть вибити собі посади, преференції, як заради особистої вигоди ці політичні  імпотенти плюють на людей, їх проблеми, на громади, на наш край. Це відвертий саботаж та шкідництво», – зазначив політик.

«Дана ситуація із Тернопільською обласною радою, дає привід задуматися над тим, кого обирати на місцевих виборах у жовтні цього року, і зробити висновки про те, які політичні сили прийшли до влади на крові Майдану та на патріотичних гаслах тільки заради власних корисливих цілях», – підсумував народний депутат Олег Барна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here