Головна Політакценти Тернопільський «свободівський десант» працює без помічників

Тернопільський «свободівський десант» працює без помічників

Вчора депутати-свободівці відкрили одну на трьох громадську приймальню що знаходиться в приміщенні Народного Руху України в місті Тернополі по вулиці Сагайдачного 10.  

Також лоббісти Тернопільщини розповіли про парламентські будні, та про пани на майбутнє.

Сьогодні за словами Олсія Кайди нічого важливого приймати не будуть, на прядку денному швидше за все буде два питання – Порядок висвітлення роботи Верховної ради та затвердження Календарного плану роботи Верховної ради, розподіл комітетів швидше за все буде відбуватися 25 грудня.

Також кожен із депутатів-свободівців розкрив своє «таємне бажання» працювати в профільному комітеті: Олексію Кайді до снаги працювати із бюджетом, тому буде проситися в бюджетний комітет, а от Михайло Головко навчаючись в аспірантурі за спеціальністю «економіка» вирішив «боротися» за економічний комітет, Олегу Сиротюку  до снаги місцеве самоврядування – отже буде лобіювати для себе Комітет державного будівництва і місцевого самоврядування.

Також депутати поскаржилися що поки що не мають помічників, які будуть офіційно працювати та мати статус державного службовця, адже самі ще не працевлаштовані, бо потрібна велика кількість різноманітних довідок. Також Олексій Кайда зауважив що не так просто офіційно працевлаштувати помічника, адже перш ніж приймуть на роботу його перевірять різноматні «служби». Отже тернопільські «свободівці» поки-що працюють самі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here