Головна Політакценти Тернопільський політик пояснює переваги ратифікації

Тернопільський політик пояснює переваги ратифікації

965_normalСинхронно, Верховна Рада з Європарламентом, 16 вересня таки ратифікувала угоду з ЄС. «За» таке рішення проголосувало 355 депутатів.

       «Цей доленосний вівторок назавжди увійде в історію нашої держави», – зазначає депутат Тернопільської міської ради, член політичної партії «Блок Петра Порошенка» Тарас Юрик. – «Відбулась та подія, на яку українці чекали вже давно.  Адже, наш народ, кров’ю виборов шанс на краще життя, обравши євроінтеграцію. Ми отримали від ЄС пільговий для себе режим зони вільної торгівлі. Українська дипломатія використала колосальний тиск, але не дозволила змінити в Угоді жодного слова і не погодилася на вимоги Росії. Імплементація починається негайно. Президент вживає заходів із зміцнення обороноздатності, перегрупування сил, ротації живої сили та озброєння армії. Але головне в його стратегії – припинення військових дій, виконання мирного плану і миру прагне більшість українців», – додає Тарас Юрик.

«Є кілька позитивних аспектів ратифікації Угоди саме в цьому форматі», –  зазначає депутат міськради.

1) Ми формалізували наш стратегічний європейський вибір та приналежність до європейської цивілізації. Документ ратифіковано у незмінному вигляді, попри тиск з боку Росії.

2) Наші європейські партнери пішли нам назустріч і дозволили рік торгувати з кранами ЄС без мит. Ми виграли час для наших виробників, аби вони адаптувалися до нових умов.

3) Формальна згода Росії, щодо ЗВТ, дозволила нам отримати насправді мирний перепочинок у війні та надію на мир.

Ще один вагомий плюс цієї Угоди, розповідає Тарас Юрик, це те, що українські виробники за рік захищаються від прямої конкуренції з європейськими, а відтак, мають час на перебудову власного виробництва.

1 коментар

  1. Юрик, Заставний, Барна…того разу від Тернопільщини є багато кандидатів, той добре, є шанс шо області користь буде. Тим більше, що ці троє нормальні і Євромайдану помагали і Ато зараз.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here