Головна Політакценти Тернопільське УНП повернулося “додому” в Рух

Тернопільське УНП повернулося “додому” в Рух

Як ми вже повідомляли 19 травня відбувся об’єднавчий з’їзд УНП і Народного Руху України. Вчора, в Тернополі вдбулося спільне засідання обласних проводів партій що об’єдналися в єдину структуру.

Анатолій Вихрущ  та Володимир Болєщук в ході прес коференції розповіли про те як об’єднавчий процес буде відбуватися в межах нашої області.

Відповідно до рішень, які прийняли проводи УНП і Руху об’єднавчий процес в Тернопільській області буде тривати приблизно до середини липня, а процес об’єднання юридично буде оформлено як припинення існування політичної сили УНП, та набуття членства членами УНП в Народному Русі. Щодо назви то вона також зберегла причетність до цього політичного формування  двох політичних сил – Українська народна партія «Рух».

Також доповідачі відзначили, що об’єднання не вирішило багато проблем в обох політичних силах, але сам такий факт є закликом патріотичних сил до об’єднання. Анатолій Вихрущ жартуючи зазначив, що процес який відбувається сьогодні є «поверненням до дому УНП».

Анатолій Вихрущ, одразу спростував питання щодо можливих рухів в сторону «Батьківщини», зазначивши, що «Рух не може розчинитися в «Батьківщині»», однак, не заперечував того факту, що об’єднана партія буде підтримувати «Батьківщину» в певних питаннях.

Володимир Болєщук відзначив, що «Партія буде діяти в опозиції до діючої влади. Адже боротьба за Україну триватиме, і вона буде жорстокою».

Про те хто очолить новооб’єднану політичну силу ніхто з доповідачів не захотів прогнозувати, однак всім зрозуміло, що в обох політичних формуваннях є багато амбітних людей які можуть повести за собою політичну партію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here