Головна Політакценти Тернопільська Свобода працює на Юру Єнакієвського?

Тернопільська Свобода працює на Юру Єнакієвського?

143df235746cea100deb8c4a490b037a.n143df235746cea100deb8c4a490b037aПринаймі такий висновок напрошується піся голосуваня фракції ВО Свобода, на сесії Тернопільської обласної ради, по питаннях, які стосуються долі функціонування спирт заводів на Тернопільщині.

На 46 сесію було винесено ряд питань, які стосувалися функціонування ДП «Укрспирт» на місцях провадження діяльності в Тернопільській області, «кришування», якого повязують з «Юрою Єнакієвським»  (народним депутатом Юрієм Іванющенком в «миру»). З публікацій у ЗМІ, відомо, що саме ця особа займається вбиванням спиртової галузі, а тернопільські свободівці не голосуючи за рішення в яких на 2014 рік, забезпечать діяльність трьох підприємств у Новосілці, Козлові та Залозцях допомагають йому у цьому. Адже без дозволу на використання надр (видобуток води), ці заводи не зможуть на законних умовах працювати, а їхні «наряди» будуть передавати в інші області, як це робиться і сьогодні, а це робочі місця, та частина податків, яка залишається в нашій області.

Під час обговорення даних питань в сесійній залі було гаряче «Я не хочу бути похоронником спиртової галузі Тернопільської області. Ми нині створюємо умови, коли «наряди» з нашої області будуть передавати в інші» – заявив Степан Барна.

Свободівка Чашка, зауважила, що Партія регіонів голосує справно цілою фракцією, а в залі присутні кілька чоловік, спробувавши перевести питання в політичну дискусію, на її репліку відповів депутат Петренко С. «Будемо і ногою голосувати за господарські питання, бо це робочі місця».

Директор Козлівського місця провадження ДП «Укрспирт» зазначив, що за два місяці «простою» у них збитки 4,4 мільйони гривень. Також зауважив, що середня заробітна плата на підприємстві 3441 гривня, без премії, яка нараховується майже кожного місяця в розмірі 30% від окладу.

Тож, стає зрозумілим чиє замовлення виконує найпатріотичніша партія  в Тернопільській обласній раді.

3 КОМЕНТАРІ

  1. а вы посмотрите на этого”украинца”и его выкормышей -которые пытаются навести свой порядок в Киеве и станет все понятно кто такой ТЯГНИБОК-он ГНИДА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here