Головна Новини Гарячі Тернопільська обласна рада зробила крок до розпуску

Тернопільська обласна рада зробила крок до розпуску

Процес розпуску Тернопільської обласної ради можна вважати таким, що почався.

Сьогодні не сталось дива, на яке очікували представники фракції ВО «Свобода» від сорокової сесії Тернопілської обласної ради. Вона виявилась нелегітимною, оскільки у залі зареєструвалося лише сорок п’ять депутатів.

Проігнорували засідання переважно представники трьох партій. Так, від «Нашої України» зареєструвалось 4 з 7 депутатів, Блоку Литвина – 0 з 5, «Свободи» – 34 з 37, Єдиного Центру – 1 з 17, Партії регіонів – 0 з 14, позафракційні – 1 з 1 і УНП – 5 з 10.

Голова фракції УНП в облраді Володимир Болєщук побачив у сьогоднішній ситуації повторення історії.– Цей сценарій ми вже проходили. Я депутат попереднього скликання і дуже добре пам’ятаємо, як робилося усе для того, щоб провести позачергові вибори. Наша фракція не боїться перевиборів. Ми сьогодні готові йти до людей і говорити про те, що ми зробили для нашої громади, – зауважив «уенпіст».Повідомляє ZZ

Однак із надійних джерел стало відомо, що цей процес є незвортнім. Нагадаємо, що свого часу думку про дострокові вибори до Тернопільської обласної ради озвучував голова Тернопільської обласної організації Партії регіонів Орест Муц, та голова облсного осередку Батьківщини Василь Деревляний.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here