Головна Політакценти Тернопільська обласна ТВК оголосила список депутатів обласної ради

Тернопільська обласна ТВК оголосила список депутатів обласної ради

Сьогодні Тернопільська обласна територіальна виборча комісія оголосила результати виборів до обласної ради.

В раду потрапляє 6 партій: Свобода 16,45%, Європейська солідарність 22,55%, За майбутнє 14,99%, Довіра 6,50%, Батьківщина 9,71%, Слуга Народу 10,10%.

  1. Головко Михайло Йосифович
  2. Чашка Марія Теодорівна
  3. Козорог Віктор Віталійович
  4. Любінський Олег Євгенович
  5. Труш Володимир Любомирович
  6. Жмінка Ігор Васильович
  7. Хаєцька Юлія Володимирівна
  8. Барна Степан Степанович
  9. Білик Любомир Степанович
  10. Поляк Ольга Михайлівна
  11. Чайківський Іван Адамович
  12. Болєщук Володимир Михайлович
  13. Онишків Наталія Мирославівна
  14. Вермінський Володимир Євгенович
  15. Деревляний Василь Тимофійович
  16. Бугай Іван Тарасович
  17. Марків Наталія Василівна
  18. Бочан Любов Олегівна
  19. Люшняк Микола Володимирович
  20. Шафранський Віталій Богданович
  21. Ярмоленко Ольга Маркіянівна
  22. Насалик Ольга Миколаївна
  23. Головко Назарій Йосифович
  24. Бутковський Богдан Леонідович
  25. Чашка Василь Геннадійович
  26. Мурин Іван Михайлович
  27. Мисик Володимир Святославович
  28. Дячун Тарас Васильович
  29. Сиротюк Олег Мирославович
  30. Турецька Наталія Іванівна
  31. Милий Денис Юрійович
  32. Семерез Володимир Петрович
  33. Гевко Ольга Борисівна
  34. Яремчук Юрій Володимирович
  35. Сопель Ігор Михайлович
  36. Риндюк Микола Васильович
  37. Чобтар Валерій Георгійович
  38. Кривоніс Вікторія Борисівна
  39. Ковбель Василь Миколайович
  40. Юрик Тарас Зіновійович
  41. Шумада Ірина Василівна
  42. Валов Олег Володимирович
  43. Юрик Юрій Зеновійович
  44. Ништа Юрій Михайлович
  45. Градовий Васиь Степанович
  46. Леськів Ігор Юрійович
  47. Вислоцький Василь Михайлович
  48. Буренюк Петро Павлович
  49. Батіг Віталій Степанович
  50. Хомінець Василь Петрович
  51. Лебонтов Святослав Володимирович
  52. Гач Володимир Олегович
  53. Дрюченко Ярослав Олександрович
  54. Крупа Любомир Левкович
  55. Стечишин Алла Василівна
  56. Карачка Іван Володимирович
  57. Твердохліб Віктор Васильович
  58. Пінь Михайло Миколайович
  59. Осінчук Уляна Степанівна
  60. Ференц Василь Володимирович
  61. Мороз Роман Мирославович
  62. Гадз Петро Іванович
  63. Гайдук Ігор Володимирович

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here