Головна Політакценти Тернопільська молодь закликає обрати президента в першому турі

Тернопільська молодь закликає обрати президента в першому турі

IMG_7644[1]

Прийти на вибори 25 травня молодь закликали представники молодіжних та студентських організацій міста Тернополя під час брифінгу, що відбувся 19 травня у Тернополі.

Андрій Копачівський, голова Молодіжного крила «УДАРу»: «Ми виступаємо за те, щоб якомога швидше обрати Президента України, людину, яка би взяла на себе відповідальність за державу. Нинішня влада, судячи з проведення антитерористичної операції, цього робити не хоче. Тому Президент України має бути обраний вже у першому турі, тобто 25 травня».

Любомир Шимків, молодіжний міський голова Тернополя: «Ці вибори дуже відповідальні, адже ми будемо обирати особу, яка візьме на себе відповідальність за те, що відбувається, з якою спілкуватиметься світ. Наразі Росія маніпулює тим питанням, що в Україні немає легітимного керівництва. Позиціямолоді така: вибори мають відбутися в один тур. Це, варто сказати, дозволить зекономити мільярд гривень, а це сьогодні для України великі кошти».

Ігор Черепанський, голова ГО «Європейський погляд»:«Станом на сьогодні в умовах дій терористичних угрупуваньта в умовах агресії сусідньої держави я закликаю всіх прийти і проголосувати на виборах, а в першу чергу молодь, тому що кожен не використаний голос нашими громадянами є козирем в рукахРосійської федерації. Тому великепроханнявіднестися до виборів з розумінням і відповідальністю. Також є прохання проголосувати за Президента в першомутурі, аджеще один тур – це ще три тижні кровопролиття і десятки втрачених життів».

Олег Грушицький, студентськийміський голова Тернополя: «Наша проблема втому, що ми не читаємо передвиборчих програм, не аналізуємо, а обираємо людей за певним портретом. Тому закликаю молодь подивитися на програми кандидатів і обирати того, хто підтримує цінності, за які ми боролися. Тому, якщо ми підемо на вибори і поставимо галочку за будь-кого, абовзагалі не підемо на вибори– це означатиме, що ми дарма стояли на Майдані. І оскільки ми рухаємося в Європу, то нашим вибором має бути проєвропейський президент».

Ігор Костюк «Студентська Свобода»: «Нам вдалося лише змінити обличчя в ситемі, але потрібно змінити саму ситему. Молодь має прийти на вибори і зробити свідомий вибір. Президентські виборимають стати тим грунтом, по якомуУкраїна буде твердо йтидо мети – держави з європейськми цінностями».

Василь Томчишин, голова Молодіжного об’єднання «Файне місто»: «У вищих навчальних закладах України навчається понад 2 мільйони студентів, а це 6% виборців. Тому важливо, щоб саме молодь зробила свідомий вибір».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here