Головна Політакценти Тернополян знову можуть “висилати” до Сибіру, якщо Україна вступить в Митний союз

Тернополян знову можуть “висилати” до Сибіру, якщо Україна вступить в Митний союз

Після можливого вступу України до Митного союзу необхідно пересилити 7 млн українців в основному із Тернопільської,  Львівської та Івано-Франківської областей в Сибір до Сибіру для створення “демографічної кордону проти китайського напливу”.

Про це в ході круглого столу «Євразійський Союз: утопія чи реальність?” в Південному федеральному університеті (м. Ростов-на-Дону) заявив секретар Ростовського регіонального відділення “Російський Соціально-Консервативний Союз” партії “Єдина Росія” Антон Бредіхін.

Він, зокрема, представив проект комплексного аналізу регулювання міграційних потоків в Сибір і на Далекий Схід “Єрмак 2.0”, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу в РФ.

“Буду коротким: базова суть питання полягає в створенні сприятливої основи для міграції (на початку трудової) на територію Північної Сибіру 7 млн українців, в основному із західної частини країни, на Схід – Забайкаллі – 3,5 млн кавказців і дисперсне розселення шляхом перенаправлення міграційних потоків з Центральної Росії в Зауралля 5 млн таджиків і киргизів. Тільки так, при тенденції скорочення населення Сибіру ми можемо створити першу демографічну кордон проти китайського напливу “, – вважає А. Бредіхін.

За його словами, вибравши шлях на об’єднання з іншими країнами, Росія продовжує забувати про те, що російське Зауралля продовжує залишатися малонаселеним. Це, на думку А. Бредіхіна, і є зворотним боком медалі інтеграції. Як він зазначив, у Сибіру Росія стикається з Китаєм, який планомірно і точково управляє своєю діаспорою – хуацяо, чисельність якої в Росії з кожним днем тільки збільшується. Разом з тим, говорячи про необхідність заселення цієї частини Росії, А. Бредіхін нічого не сказав щодо необхідності переїзду самих росіян в ці малозаселені регіони РФ.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here