Головна Політакценти Тернополянам неправильно трактують нові закони

Тернополянам неправильно трактують нові закони

law1Останні прийняті закони у Верховній Раді про надання особливого порядку самоврядування в окремих районах на сході  спричинили жваве обговорення серед українців. Відтак, розпочалось неправильне їхнє трактування. Щоб розвіяти чутки і неточності, які обурюють українців ми звернулись до представника партії «Блок Петра Порошенка», кандидата в народні депутати Степана Барни.

Проаналізуйте, будь ласка, як пояснювати людям, зокрема тернополянам, яка користь від цих законів для України.

  • Правильна назва одного із ухвалених законів – “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Ані в назві, ані в змісті закону нема фрази про “особливий статусу” цих районів, а тим більше Донбасу в загалі. Закон не визнає так звані ДНР та ЛНР, він не містить жодних тез про федералізацію, виходить з того, що Україна є єдиною, унітарною державою.

Передбачає поступове повернення цих територій під контроль української влади та повне відновлення там українського суверенітету.

Тобто територіальна цілісність держави буде збережена будь-якою ціною?

  • Закон стосуються не всього Донбасу, а лише тих районів, які на даний момент контролюються бойовиками. Україна не зробила жодних поступок в питаннях своєї територіальної цілісності та державного устрою. Закон відповідає концепції децентралізації влади, оприлюдненій Президентом в мирному плані від 7 червня та тим зобов’язанням, які він давав під час президентської виборчої кампанії.

Кандидат також підкреслює, що не треба піддаватись на провокації опонентів, які не пропонують жодних раціональних альтернатив. Пояснює, що теоретично є три можливості розвтку подій: 1)подовження військових дій з щоденними жертвами в десятки, а то й сотні осіб; 2) ці закони; 3) відмова від підконтрольних територій на користь російських окупантів. Україна в силах реалізувати лише дві: прийняті закони і відмову. Але відмова не зупинить поширення терору на решту території України.

Україна продемонструвала світу, що вона обравши мирний план врегулювання ситуації знайшла нових союзників та зберегла сотні життів українських громадян.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Бо шоб тернополянам не трактували неправильно треба, хоч іноді мізки включати і аналізувати. І прем’єр, і спікер, і президент про ті закони вже говорили, просто людям краще в гірше вірити

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here