Головна Політакценти Тарашевський по радіо скликає сесію?

Тарашевський по радіо скликає сесію?

Сьогодні в прямому ефірі  передачі «Насправді» автором радіо-передачі є Степан Барна, дискутував в.о голови Тернопільсько обласної ради Сергій Тарашевський.

Головною темою стало блокування Тернопільської обласної ради і не прийняття бюджету області.

«Кожен депутат має нести відповідальність перш за все перед своїми виборцями. Неприйняття бюджету упродовж майже півріччя тягне за собою невиправні наслідки. І це стосується як усієї мільйонної громади Тернопільщини в цілому, так і кожного краянина зокрема.  Адже відсутність коштів, які мали б бути направлені з обласного бюджету на ремонт доріг, відчуває кожен. Я вже не говорю із вкрай складною ситуацією, що склалася в області, щодо виплати відпускних працівникам освіти. І таких загрозливих проблем  – безліч» – наголосив Тарашевський.

«Таким чином закликаю усіх депутатів взяти участь у роботі другого пленарного засідання 45 сесії обласної ради, запрошую й невведених депутатів до співпраці в дорадчій якості» закликав Сергій Олександрович.

«Звертаюся до усіх колег-депутатів –  нам достатньо голосів опозиції, щоб прийняти бюджет і без провладних депутатів, адже із 89 таких   заледве набереться 20. Тож берімося до праці! Шановні колеги-депутати!» – закликав Сергій Тарашевський.

Хочемо зауважити, що Сергій Олександрович можливо вже забув, як воно було на сесіях які не відбулися, однак спробуємо нагадати, що голосування не відбувалися з подачі «більшості», а якщо бути точнішими саботажу ВО Свобода. А наріжним каменем ставали питання не бюджетні, а кадрові.

Тож за ким «тягне мазу» Тара шевський наразі незрозуміло, адже зміст його заяв в різних місцях і в різних обставинах доволі суперечливий. Зрозуміло лише одне, саме йому і вигідне бюджетне голосування і не голосування за голову облради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here