Головна Політакценти Тараса Білана виборці знають хіба що по серіалу «Школа»

Тараса Білана виборці знають хіба що по серіалу «Школа»

Політик і слав – речі нероздільні. Але деякі відбувають у якості депутатів каденцію і їх імені не знають навіть виборці на окрузі, а іншим достатньо один раз виступити із безглуздою заявою і слава, хоч і клоуна, йому забезпечена.

Цієї осені від однієї категорії до іншої перейшов депутат Тернопільської міськради Тарас Білан. Досі цього обранця чули і навіть бачили мало, він здебільшого відсиджувався на сесіях, голосував так, як йому було вигідно, не зважаючи на позицію громадян (при голосуванні за Генплан, забудову на вул.Миру), а на його окрузі більшість й не знали, хто саме є їхнім депутатом, бо просто востаннє бачили його хіба на передвиборчих агітках.

Проте нещодавно на сесії міськради Тарас Білан немов пробудився зі сну і впевнено окупував трибуну для виступів. Найпомітнішою його заявою став заклик заборонити фільм «Школа» на «1+1», під час якого депутат виговорився словами «шльондра», «манала» та іншим сленгом.

А давайте повернемось до попередньої діяльності пана Тараса. Донедавна він гучно називав себе волонтером, збирав необхідні речі на допомогу учасникам АТО у власному будинку-«штабі» на вул.Дністрянського. А що зараз із волонтерською діяльністю Білана? Чому пустує «штаб», в якому так званого волонтера сьогодні й застати важко? Невже чоловік відцурався цього заняття, бо воно не приносило йому бажаного прибутку? А зважаючи на минулі зайнятості Тараса Богдановича, він хоч і ніколи не був великим бізнесменом, проте двома помешканнями і такою ж кількістю автомобілів якось збагатився. Але про це детальніше – іншим разом. Поки що постараємося зрозуміти, чому обранець Білан так різко змінює невигідну йому діяльність, але в жодній з них не дбає про своїх виборців, як депутат, обраний ними в міську раду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here