Головна Політакценти Такого брудного дня тиші ще не було!

Такого брудного дня тиші ще не було!

22681На 8 годину ранку на Тернопільщині усі дільниці відкрилися вчасно. Однак на деяких дільницях відсутні таблички про те, що тут знаходиться ДВК. Зокрема по 166 виборчому окрузі таке спостерігається.

Щодо Дня тиші і порушення виборчого законодавства, то це спостерігається по основних гравцях, за словами Тетяни Семусь «В ніч на 26 жовтня були «коврові» поклейки на тумбах, по парканах, натам де це і дозволено і не дозволено це є недопустимо»

В на дільниці в Ланівцях не вистачає бюлетенів на дільниці є 901 виборець, а бюлетенів отримано 900 – повідомив Василь Томчишин (ОПОРА).

Спостерігачі відзначають загалом дуже

На ряд дільниць в місті Тернополі  подано значно меншу кільскість бюлетенів, розповів кандидат в народні депутати від ВО Свобода Олексій Кайда., зокрема 96, 1 ,18, 30, 86

IMG_14641

Роман Заставний відзначив що одним  із штабів розсилаються памфлети про двох кандидатів Івана Ковалика і Тараса Пастуха на електронні скриньки про що повідомлено правоохоронні органи. Близько 50 тисяч людей не може проголосувати бо зараз голосують автоматною чергою на захисті нашого суверенітету, частина цих людей не зможе проголосувати і на Тернопільщині.  Штабом виявлено Шумський, бережанський, голови РДА намагалися використовувати адміністративний ресурс на користь однієї з політичних сил зауважив, Степан Барна.

Штаб Тараса Пастуха зафіксував присутність на дільницях Самооборони майдану 148 не пред’являючи посвідчень не виходять із меж ДВК – наголосив Андрій Романчук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here