Головна Політакценти Страйкому за Гоча “світить” до трьох років за гратами

Страйкому за Гоча “світить” до трьох років за гратами

1482766_761400830540034_469503825_nЯк сайт Реально вже повідомляв сьогодні Петра Гоча не пустили на робоче місце.
Коли люди намагалися зайти усередину адміністративної будівлі, виникла словесна перепалка, яка могла перерости у бійку. Працівники міліції забезпечили охорону громадського порядку та не допустили цього.
“Захоплення державних або громадських будівель і споруд, що не дає можливості використовувати ці будівлі для виконання своїх функцій тягне за собою кримінальну відповідальність. На жаль, це далеко не мирний захід, як відмічали відповідальні за його проведення особи. Згідно діючого законодавства відповідальність за такі дії несуть саме організатори таких акцій” – пишуть в офіційній інформації СГЗ МВС в тернопільській області.
Як стало відомо на допити у міліцію викликають тих чиновників, які прийшли на роботу в ОДА і їх не пустили.
Люди повідомляють, що страйкарям інкримінують Статтю 341. Захоплення державних або громадських будівель чи споруд. Захоплення будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, з метою незаконного користування ними або перешкоджання нормальній роботі підприємств, установ, організацій – карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here