Головна Політакценти Стойко “просив”: “Вдар мене. Я хочу в прохідну частину списку”

Стойко “просив”: “Вдар мене. Я хочу в прохідну частину списку”

Іван стойко

Іван стойкоДва народних депутата, – автори мовних законопроектів В’ячеслав Кириленко і Вадим Колесніченко, – побилися в студії Шустер Live.

Бійка сталася після того, як в студії намагалися з’ясувати, хто саме причетний до побиття народного депутата від фракції БЮТ-Батьківщина Миколи Петрука та інших депутатів на пленарному засіданні 24 травня під час розгляду мовних законопроектів, передає УНІАН.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вкотре зауважив, що депутати від фракції Партії регіонів не причетні до цього. За словами Єфремова, депутати від опозиції самі закинули Петрука до президії ВР і він поранився, падаючи.

“Я підняв всі фото. Вашого колегу закинули в президію, і коли він летів до президії, то Діма Шенцев (депутат від Партії регіонів) ледве встиг його зловити, щоб він не вдарився головою об землю. І коли він летів, це показують зйомки, ноги вашого колеги вдарили його по голові”.

При цьому, під час ефіру показали відео, на якому було видно, що Колесніченко під час бійки першим завдав удар депутату від НУ-НС Івану Стойко. Однак Колесніченко так прокоментував це: “Ви бачите, що цього клоуна ніхто не бив. Його просто посунули від мого колеги. А те, що далі було, ви бачили. Цей хлопчик просив мене: “Вдар мене. Я хочу в прохідну частину списку. Це ж видно по його очах”.

У свою чергу депутат від фракції НУ-НС Ірина Геращенко процитувала повідомлення з сайту Партії регіонів, в якому йдеться про те, що “націоналістами був жорстоко побитий автор законопроекту про засади державної мовної політики Вадим Колесніченко”.

Колесніченко зауважив, що не став робити з цього великої трагедії. Народний депутат від фракції НУ-НС В’ячеслав Кириленко, який є автором альтернативного мовного законопроекту, назвав це дезінформацією. Він звернувся до Колесніченка з проханням визначитися: все-таки він був побитий чи ні. “Що труси зняти показати?”, – запитав Колесніченко.

“Але кому потрібні твої труси?”, – сказав Кириленко Колесніченко, штовхнувши його. Після цього відбулася сутичка між депутатами. Протягом декількох хвилин Кириленко вимагав, щоб Колесніченко пересів на ту сторону, де сидять представники Партії регіонів. “Я хочу, щоб це хамло пересіло на ту сторону, де сидить Партія регіонів”, – сказав Кириленко. Однак, не дочекавшись цього, взагалі пішов зі студії.

Народний депутат України Олег Ляшко заявив в ефірі Шустер Live, що ініціюватиме позбавлення українського громадянства ряду народних депутатів, які найбільше відстоюють надання російській мові статусу державної.

Ляшко зазначив, що наступного тижня зареєструє у Верховній Раді відповідний проект закону. За його словами, це стосується депутатів Партії регіонів Вадима Колесніченка, Юрія Болдирєва, Валерія Коновалюка.

“Я, на жаль, не брав участі у бійці, але зареєструю на наступному тижні у Верховній Раді законопроект про позбавлення українського громадянства Колесніченка, Болдирєва, Коновалюка та інших антиукраїнських так званих народних депутатів”, – сказав він.

Як повідомлялося, народному депутату від БЮТ-Батьківщини Степану Курпілю під час вчорашньої бійки в парламенті зламали палець. Про це на своїй сторінці в Facebook написала народний депутат від НУ-НС Ірина Геращенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here