Головна Політакценти Стойко привласнює справи Барни

Стойко привласнює справи Барни

СтойкоЗі стартом виборчої кампанії почалися і відверто популістичні спроби окремих народних депутатів від Тернопільщини вкотре завоювати довіру виборців. 

Передісторія

Знаєте хто такий Іван Стойко? З 2002 до 2005 рік він став нардепом у виборчому окрузі №166 в нашій області. З  листопада 2007 року по грудень 2012 сидів у комфортному кріслі Парламенту, але вже по списку найрейтинговішої на той час політичної сили «Наша Україна–Народна самооборона». 3 2012 року він знову був обраний довірливими людьми, але вже в окрузі №167 (Чортківський, Заліщицький і Борщівський райони). Тоді його висунула «Батьківщина» в рамках так званої «Об’єднаної опозиції». За два роки пан Стойко й пальцем не поворушив, щоб зробити щось корисне для власного округу.

Але у вересні 2014 року стало відомо, що до Верховної Ради будуть позачергові вибори.

І «досвідчений» нардеп знову зарухався і виявив бажання ще раз втертися у довіру до виборців і стати обранцем від того ж таки округу №167.  Проаналізувавши, на чому ж то можна знову «розвести» електорат, Стойко зметикував і вирішив перейнятися, як нам стало відомо, бізнесовою долею Марилівського спиртозаводу, що у Чортківському районі. В його, поки що, окрузі…

Стойко вирішив написати аж депутатське звернення до Кабміну, Президента і т.п., щоб допомогти цьому бюджетонаповнюючому державному підприємству отримувати кошти (замовлення, субвенції тощо напряму з Києва).

І вже днями, спрогнозуємо, його «піклування» про це потужне підприємство буде розпіарене у місцевих ЗМІ.  В статтях буде подано, як Іван Стойко «дбає» про спиртовиробничу галузь області загалом, і про Марилівський завод зокрема. 

Хоча, нагадаємо, Стойко нардепом від даного округу був вже два роки. Але до цього часу не згадував про цей спиртозавод.

А тепер найцікавіше…. 

Марилівський спиртозавод знаходиться на території Нагірянської селищної ради. Саме тієї, яку колись очолював Олег Барна, який зараз воює в зоні АТО.

І який також балотується в нардепи від округу №167, що й  Стойко.

Ще минулого року Олег Барна, який чи не найкраще знає про стан справи на Марилівському спиртозаводі, адже багато років був селищним головою Нагірянки, куди сплачував податки той же Марилівський спиртозавод, вже піднімав на всеукраїнському рівні питання щодо нього.

І про сприяння в цьому просив свого брата, депутата Тернопільської облради Степана Барну.

І в 2013 році Степан Барна ініціював звернення облради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України і Міністерства аграрної політики України.  

Ось витяг зі звернення, яке згодом облрадою було прийняте:

«Ми, депутати Тернопільської обласної ради, стурбовані ситуацією, що склалася у спиртовій галузі області, яка має вагомий вплив на формування валового продукту, виробляючи щороку до 15 % промислової продукції області, податкової бази регіону та соціально-економічний стан області в цілому і населених пунктів, у яких розміщені виробничі потужності підприємств цієї галузі…»

Ось і саме рішення, яким прийнят звернення:

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА РАДА

П’яте СКЛИКАННЯ СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ від 26 листопада 2013  року   № 1570 м. Тернопіль

«Про звернення депутатів Тернопільської  обласної ради до Верховної Ради України,  Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики України  щодо ситуації в спиртовій галузі області

Розглянувши стан спиртової галузі Тернопільської області та перспективи її розвитку, враховуючи рекомендації постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин,  Тернопільська обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики України щодо ситуації в спиртовій галузі області»

Голова обласної ради В.П. Хомінець

 

Як висновок

Те, що тернопільські депутати з ініціативи Олега Барни намагалися зробити ще рік тому, зараз, в час виборчої кампанії намагається використати на власну користь Іван Стойко. Точніше – спробувати на проблемі діяльності Марилівського спиртозаводу хоч трохи підняти власний рейтинг, який через дворічну бездіяльність пана Стойка як нардепа від округу №167 опустився  на півдні нашого краю ледь не до нуля…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here