Головна Політакценти Стойко не може приняти поразку і принижує виборців

Стойко не може приняти поразку і принижує виборців

Стойко

Іван Стойко чи не єдиний з кандидатів на Чортківському окрузі, за яких люди проголосували не “опустився з небес”, щоб подякувати. Це на сторінках чортківських та обласних ЗМІ зробили Барна, Козак, Шепета, Гусак та деякі інші.

Натомість в газеті «Вільне життя +» №89 (15617) 05 листопада 2014р. опубліковано статтю «Дивна» перемога мажоритарників від Блоку Петра Порошенка на Тернопільщині сфальсифікована?».

Стаття носить необ’єктивний, замовлений характер, принижуючи честь та гідність людей, котрі працюють в 211 дільничних виборчих комісіях та в ОВК ОВО №167, а це 3677 людей.

Не усвідомлюючи свою поразку кандидат у депутати Стойко І.М. різними методами та правами наданими йому, як ще діючому народному депутату «закидав» депутатськими зверненнями і ЦВК, і МВС , і суди.

За час роботи ОВК ОВО №167 надійшло лише дві скарги також написані на замовлення нардепа Стойка, оформленні безграмотно, нашвидкуруч, які в результаті повернені скаржникам в порядку статті 110 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Постановою Центральної виборчої комісії відмовлено у задоволенні депутатського звернення Стойка Івана Михайловича, щодо перерахунку голосів на окремих виборчих дільницях.

29.10.2014 року Тернопільський окружний адміністративний суд виніс постанову по справі №819/2455/14а за позовом кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №167 Стойка І.М. про визнання недійсними протоколів дільничних виборчих комісій та зобов’язання вчинити дії, якою відмовлено у задоволенні позовних вимог Стойка І.М.

На питання, чому по одномандатному виборчому окрузі №167 переміг Барна Олег Степанович отримавши 28403 голосів виборців, а Стойко І.М. – 14806 голосів слід шукати у виборців, котрі 26.10.2014р. належним чином оцінили роботу у Верховній Раді України депутата Стойка І.М..

У статті «Дивна» перемога мажоритарників від Блоку Петра Порошенка на Тернопільщині сфальсифікована?» неодноразово проводиться маніпуляція самим болючим, що зачіпає кожну істинно українську душу – питання революції гідності та реальні військові подій на сході України. Хто надав моральне право порівнювати робочі події виборчого процесу з життям українського народу та його державністю? , звинувачувати ОВК № 167 у фальсифікації не надавши при цьому жодного доказового аргументу.

Протягом двох останніх місяців мало не у кожної свідомої людини , на робочому столі, з’явилася брошурка з виданням Закону України « Про вибори народних депутатів України». Проте складається враження, що так ніхто з представників кандидата у народні депутати Стойка І.М. не вчитався в зміст правових норм, та ще менше вміє застосувати їх на практиці не зважаючи на неодноразовий досвід роботи в якості довіреної особи чи спостерігача.

Так, для забезпечення прозорості, чесності, відкритості проведення виборів народних депутатів України Законом надано гарантії :

– для представлення їх інтересів мати по три довірені особи ( ст.76 Закону)

– подавати кандидатури до складу дільничних виборчих комісій ( ст.28 Закону)

– мати в кожній виборчій комісії спостерігачів ( ст.77 Закону)

На позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014р. по одномандатному виборчому окрузі було зареєстровано 11 кандидатів у народні депутати. Ні до одної державної інстанції, жоден з них, не скаржився щодо не надання чи порушення окружною виборчою комісією №167 його законних прав чи виборчого законодавства.

Так, довіренні особи кандидата у депутати, Стойка І.М., безперешкодно відвідували засідання ОВК, подавали кандидатури до складу дільничних виборчих комісій, спостерігачів.

Вочевидь, це не малий кадровий арсенал, який захищав і представляв інтереси кандидата, як в день голосування, так і під час підрахунку голосів. Це громадяни, які Законом «Про вибори народних депутатів України» були наділенні владними повноваженнями, правами та обов’язками. І , щоб заявляти « сфальсифіковано», на сам перед, потрібно опиратись на докази викладенні, зібрані, отриманні відповідно до процедур врегульованих законодавчо.

До ОВК № 167 за весь виборчий період не надходили окремі думки членів дільничних комісій, скарги та акти спостерігачів та довірених осіб щодо порушення процедури проведення голосування, підрахунку голосів, транспортування виборчої документації.

Щоб звинувачувати ОВК №167 у порушенні законодавства, а залучених спеціалістів у некомпетентності, треба « витягнути колоду із власного ока», набратись життєвого досвіду, перестати відкривати двері ногами, і лиш тоді, шановна пані Ольго не буде виникати «дивних» питань.

Гідно сприйняли поразку дев’ять із десяти кандидатів у депутати по одномандатному виборчому окрузі № 167, не ставлячи під сумнів протоколи та дії дільничних виборчих комісій. Виходить, що їхні члени комісій, спостерігачі працювали сумлінно, та в законний спосіб отримували примірники та копії протоколів.

Та в тім , є простий і законний спосіб перевірити правдивість даних примірників протоколів дільничних виборчих комісій – звірити їх із протоколом про визнання результатів виборів по одномандатному виборчому окрузі № 167 від 29.10.2014р. окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №167.

З повагою окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 167 м. Чортків

vutjag

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here