Головна Політакценти Стойко вклав в удар по Колєсніченку силу мільйонів українців (відео)

Стойко вклав в удар по Колєсніченку силу мільйонів українців (відео)

Ньюзмейкер минулого тижня депутат з Тернопільщини Іван Стойко на сьогоднішній прес конференції уТернопільському прес-клубі розповів про те, як працює у ВР. Але питання росту ВВП і наступу іноземних спец служб мало цікавить пересічних виборців, крім того що от-от стартане кампанія…

Формальним приводом щоб про депутата заговорили усі канали в українському парламенті є і ще мабуть довго буде залишатися бійка. В четвер, на вечірньому засіданні відбулась так звана «битва за мову» в якій активним учасником був наш земляк Іван Стойко, з погибаючої фракції Наша Україна.

В ході розмови Іван Михайлович признався що на Бучацький округ, який на ці парламентські вибори трохи перекроїли працює вже багато років, і якщо буде балотуватися то звичайно лише по ньому, то ж не важко припустити, що участь в побоїщі у Верховній раді, є нічим іншим, як початком походу за черговим “строком з мандатом”.

Свою участь у бійці Іван Стойко прокоментував наступним чином: «Я є самодостатня людина, я робив свою справу. Я цього в Києві не казав, але признаюся він мене з під-тишка (авт. Колєсніченко) хотів, як то кажуть положити. Друзі помогли і його наказали. Це був не удар Стойка чи когось іншого, це був удар всіх тих хто дивиться на нього і хотів би те саме зробити що я зробив».

 

 

1 коментар

  1. У вуек варварство в крови. Самим мозг польско-австрийская укропропаганда вынесла, и на других сикаются.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here