Головна Політакценти Степан Барна: Сьогодні виборча дільниця – це блокпост для кожного українця

Степан Барна: Сьогодні виборча дільниця – це блокпост для кожного українця

Кандидат у народні депутати України в окрузі №163 Степан Барна разом із родиною відвідав виборчу дільницю. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Степан Барна закликав тернополян бути активними, проявити громадянську позицію та обов’язково скористатися своїм правом волевиявлення.

«Сьогодні виборча дільниця – це блокпост для кожного українця. Блокпост, де має бути український вибір. Вибір на спільну справу для майбутнього наших дітей. Куди наша держава буде рухатися, друзі, – вибір за нами. Тому сьогодні не нехтуйте своїм правом. Прийдіть і проголосуйте за Україну!», – зазначив Степан Барна.

Він нагадав, що окрім партій, сьогодні українці обирають і кандидатів в одномандатних округах.

«21 липня – це день, коли кожен з нас може висловити свою позицію на виборчих дільницях. Адже саме у цей день ми обираємо новий Парламент. У кожного, хто прийде голосувати, – два бюлетені, де він може віддати свій голос за партію та за кандидата у мажоритарному окрузі», – нагадав Степан Барна.

Власний вибір, за словами Степана Барни, він зробив на користь добробуту та безпеки. «Мій вибір – це НАТО, бо там безпека для наших громадян. Мій вибір – це Європейський Союз, бо там добробут для нашої держави. У Європейському Союзі ми зможемо будувати своє правове суспільство і визначати відповідні соціальні стандарти», – повідомив Степан Барна.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here