Головна Політакценти Степан Барна про курс валюти

Степан Барна про курс валюти

barnaНа валютному ринку України можна спостерігати ситуацію стрімкого падіння курсу національної валюти – гривні, до іноземних валют, внаслідок чого створюються панічні настрої населення та чиниться негативний вплив на нормальний порядок функціонування держави та гальмування її подальшого розвитку.

 Банківські установи для проведення операцій з купівлі-продажу валют встановлюють курс, який є наближеним до курсу встановленому Нацбанком України та обіцяному Міністерством фінансів України, однак придбати в них іноземну валюту не є можливим, тож українці звертаються в обмінні пункти і до “міняйл”.

  • Діяльність пунктів обміну валюти потребує негайного реагування та прийняття відповідних мір, адже вони чинять негативний вплив на ситуацію з валютним ринком, Останні встановлюють курс купівлі-продажу валют, який є вищим від курсу Національного банку України, у розмірі близько двадцяти відсотків, внаслідок чого курс штучно завищується. При цьому, в зазначених пунктах обміну, придбати іноземну валюту навіть по істотно завищеному курсу вкрай складно, що особисто було підтверджено, – пояснює народний депутат Степан Барна ( Партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”)

Значна частина операцій з обміну валюти  опинилась в руках «міняйл», які проводять протиправну купівлю-продаж валюти, а отже, фактично виводять її на «чорний ринок».

            За таких обставин, чимала кількість іноземної валюти та пов’язаних з нею операцій перебуває у «тіні», внаслідок чого чиниться негативний вплив на соціально-економічну ситуацію країни та унеможливлюється її нормальне функціонування, стабілізація  та подальший розвиток.

Внаслідок цього, Міжфракційне депутатське об’єднання «Депутатський контроль», співголовою якого є Степан Барна надіслало звернення до міністра фінансів Яресько Н.І., з вимогою  повідомити про вжиті заходи, які спрямовані на стабілізацію курсу національної грошової одиниці та конкретні дії спрямовані на вирішення ситуації з «тіньовим ринком» обміну валют.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here