Степан Барна готовий йти на вибори на будь-якому окрузі
Степан БарнаДнями у соцмержі Фейсбук розгорілася жвава дискусія, на тему злиття чи то об’єднання чи то створення єдиного списку Батьківщиною та Фронтом змін та ролі в цьому процесі «вічного позапартійного» депутата Тернопільської обласної ради  Степана Барни.
Ми ж вирішили з’ясувати: Який формат злиття чи вступу до єдиного виборчого списку  Фронту змін і Батьківщини. Чи вступить Степан Барна в Батьківщину, і чи складе повноваження депутата обласної ради. Чи буде йти на вибори?

Степан Барна – «Зараз не йдеться про злиття партій, а йде мова про формування єдиного списку. Кандидати в депутати мають бути або членами Батьківщини, або позапартійними. Кандиидати в депутати, ті які на даний час є членами ФЗ, мають припинити членство у партії. На даний час є повне порозуміння між лідерами ФЗ і Батьківщини, щодо того хто яким номером йде у списку. Але остаточно рішення прийме З’їзд Фронту та Комітет опору диктатурі. Я готовий йти на вибори на будь-якому окрузі, якщо це потрібно громаді і політичній силі, яку я представляю».
Категорії: Політакценти

Теги:

1 Коментар

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: