Головна Політакценти Степана Барну гостинно зустріли в офісі Партії регіонів

Степана Барну гостинно зустріли в офісі Партії регіонів

Барна
БарнаНа Тернопільщині опозиція захопила офіс обласної організації Партії регіонів. Про це пише у своєму акаунті у Фейсбук депутат-фронтзмінівець Степан Барна.
«Йду з друзями блокувати офіс Партії Регіонів в Тернополі (Майдан Волі) з вимогою зняття проекту Закону про мови імені Колісніченка. Приєднуйтесь!!!»
Як повідомив виданню організатор захоплення партійного офісу депутат Тернопільської обласної ради від партії «Фронт Змін» Степан Барна, захоплення було здійснено з метою підштовхнути владу до зняття з розгляду у Верховній Раді проекту Закону «Про основи державної мовної політики», який передбачає введення російської мови в як офіційний у тих регіонах, де для 10% населення російська мова є рідною.

«Громадські організації, які входять в» Комітет Опору диктатурі «тримають офіс Партії регіонів. Уже більше години ми знаходимося тут. У нас одна єдина вимога — ми вимагаємо, щоб сюди прийшли представники Партії регіонів, які займають посади в органах місцевого самоврядування. Ми вимагаємо , щоб до нас вийшов голова Тернопільської ОДА, «- сказав Барна. Але на той час губерноатор перебував на Раді регіонів у Києві, і тільки лінивий політик цього не знав…

За його словами, якщо відповідної реакції на захоплення офісу Партії регіонів не буде, активісти підуть під Тернопільську обласну державну адміністрацію і будуть вже на місцевому рівні вимагати зняти з розгляду законопроект про мови.
За словами Степана Барни офіс тримали 50 активістів. Вимагали зустрічі з губернатором. Та Петром Гочем, який ніби то втікав.

Звернення в офісі ПР всі прийняли, і пообіцяли на них відреагувати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here