Головна Політакценти Стали відомі прізвища команди Порошенка на Тернопільщині (повний список)

Стали відомі прізвища команди Порошенка на Тернопільщині (повний список)

10704062_810963698955872_7621668332848015718_n 14 вересня в Києві відбувся з’їзд партії «Блок Петра Порошенка», на якому була представлені делегація Тернопільского осередку.  Лідер політсили Юрій Луценко заявив, що члени “Блоку” не зводитимуть політичних рахунків з іншими кандидатами і закликав політичні сили до співпраці.

  • Ще декілька днів тому був вибір щодо приєднання інших партій до нашого зібрання. Вони обрали інший підхід і я не буду їх критикуватиМи будемо співпрацювати з “Народним фронтом” Яценюка, “Батьківщиною” Тимошенко та іншими демократичними силами. Ми готові узгоджувати кандидатури на мажоритарних округах з усіма, аби жоден комуніст та регіонал  не зміг проскочити до Верховної Ради, – підкреслює Юрій Луценко.

Окрім цього, в партію долучаються журналісти і громадські активісти. Зокрема, від “Блоку Порошенка” будуть балатуватись представники громадськості – журналісти Мустафа Найєм та Сергій Лещенко. Вони зазначають, що «Блок Порошенка» не повинен бути «закритим клубом політиків». Важливо, щоб у списки включались представники бізнесу, суспільства, аграрії.

Делегати тернопільського осередку партії наголошують, що саме дострокові перевибори – одна з основних передвиборчих тез Президента, яку він втілить у реальність 26 жовтня.

  • Зараз не час боротьби за мандати. Перевибори до Верховної Ради – це шлях до люстрації, якої прагне країна. Усім демократичним силам необхідно обєднатись, щоб не дозволити сателітам Путіна потрапити в парламент. У звязку із цим з нами на виборах йдуть і представники інших політичних партій, – пояснює делегат від Тернопільського осередку Віктор Шумада.

Від «Блоку Петра Порошенка» балотуватимуться тернополяни Юрій Стець, Степан Барна, Тарас Юрик, Микола Люшняк, Ігор Побер, Олег Барна.

Команда тернопільського осередку партії «Блок Петра Порошенка»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here