Головна Політакценти Справу Надал проти громадського активіста закрили через не бажання міського голови доводити...

Справу Надал проти громадського активіста закрили через не бажання міського голови доводити правоту в суді?

надалДекілька місяців тому міський голова Тернополя Сергій Надал подав позов до суду на керівника громадської організації «Тернопільскі підсумки» Тараса Білана за поширення не правдивої інформації, щодо польотів Сергія Віталійовича в Європу. Однак, Надал не надто добивався справедливості в суді, його представники не відвідували засідання в звязку з чим справу закрили.
«Декілька місяців тому Надал Сергій Віталійович подав до суду на ТОГО «Тернопільські підсумки», в особі Білан Тараса Богдановича за факти нищівної критики. Зокрема громадська організація пробувала достукатись до залишків совісті мера, констатуючи: під час боїв під Дебальцево, коли гинули наші хлопці, міський голова Тернополя відпочивав в одній з європейських країн… – каже Тарас Білан. –  Адже , як можна назвати людину – патріотом , яка систематично вивозить за кордон валюту, дозволяє без аукціону роздати більше 75га. земель, в той час коли його (а може це не його ?) країна воює з зовнішнім агресором.
І саме цікаве: звідки кошти в колись «обідраного» податківця на такі вояжі? Словом, міський голова Тернополя – Надал Сергій Віталійович, він же «полтінік», подав громадську організацію до суду».
Під час розгляду почали спливати ряд цікавих моментів, і Надал С.В. перестав відвідувати засідання.
«Сьогодні о 10.30год. суд закрив провадження в зв’язку з систематичним невідвідуванням Позивачем засідань..
ТОГО «Тернопільські підсумки» не розкривають всіх нюансів справи (фальсифікація документів, перебування не на робочому місці в робочий час, тощо) 10 днів – термін оскарження рішення суду.
Після цього зобов’язуємось подати зустрічний позов» – каже Тарас Білан.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Цей злодій ще в суд подав)))) Ясно, що його представники не будуть в суд ходити. Що теж будуть говорити на біле-чорне? Але спродіваюсь, що це не кінець історіі, і п.Білан доведе, хто є такий Надал.

  2. Головним завданням було мильну бульку пустити. що він судиться. Насправді, якби перевірити, куди він літає протягом року, можна багато цікавого відкрити

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here