Головна Політакценти Скандал із Павлом Федиком в зоні АТО: нове відео

Скандал із Павлом Федиком в зоні АТО: нове відео

hqdefaultОзброєного чоловіка з 10 000 доларів США та недійсним посвідченням бійця батальону Луганськ-1затримали у Сєвєродонецьку, ним виявився екс-регіонал, депутат Тернопільської обласної ради Павло Федик, про це повідомляв журналіст Всеволод Філімоненко.

 

До журналіста В.Філімоненка звернувся екс-боєць батальйону Луганськ-1, депутат Тернопільської обласної ради від Партії регіонів Pavlo Fedyk, з вимогою, вибачитися перед ним і опублікувати спростування інформації, щодо його дій 16 жовтня в Сєвєродонецьку. Про які сайт Реально вже писав.

«Протягом декількох днів, Федик дзвонив і наполегливо намагався витягнути мене для особистої зустрічі, щоб пояснити “по чоловічому”, як потрібно правильно подавати в ЗМІ відео з його участю. Усвідомлюючи, як в зоні АТО може закінчуватися таке побачення, я, в цілях власної безпеки прийняв рішення просто направити до нього оператора з відеокамерою, щоб розібратися в ситуації і надати можливість даному громадянину висловити свою позицію» – повідомив Філімоненко.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Довбой.б Федик ти поц знаєш коли працівник міліції має право оголити вогнепальну зброю?Вчи ст.15 дурбецл.

  2. Загальноприйнято у журналістиці розміщувати конфліктний матеріал, отримавши коментар від всіх зацікавлених сторін. Тому прошу Вас скористатись матеріалом щодо подій про “вооруженного екс-бойца” який ніби-то погрожував агітаторам у виборчому наметі за адресою:

    https://www.facebook.com/video.php?v=855512557804093

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here