Головна Політакценти Скандальний генерал йде на вибори з вилами?

Скандальний генерал йде на вибори з вилами?

bedrukЯк стало відомо Чортківським Новинам з джерел близьких до керівництва Радикальної Партії Олега Ляшка, що саме по округу № 167 з центром в місті Чортків кандидатом-мажоритарником, від цієї політсили, буде балотуватись славнозвісний Бедриківський В.В.

Ходили слухи, що він “викупив” місце в прохідній частині списку, однак там “опинився” його конкурент по виборах 2012 року Юрій Чижмарь то ж місце для “генерала” залишлось лиш таке.

Керувати кампанією буде скоріш всього Олександр Стадник, який останнім часом досить часто бував в наших краях та придивлявся до людей.

Інтернет підтримку гарантує Володимир Погорецький та журнал “Золота Пектораль” які фінансуються Стадником.

На підмогу йому задіяно почесну членкиню спілки журналістів України Ірину Гульку, що донедавна очолювала відділ освіти в РДА та мала займатись передвиборчою кампанією Віктора Шепети.

До слова Сказати пані Ірина, ще і на попередніх виборах активно працювала на цього кандидата, пишучи хвалебні статейки, контролюючи акції та певні фінансові потоки.

Одна її явна опозиційність тодішній владі змушувала її приховувати від загалу цю діяльність.

Цього ж разу вона очолить редакцію “Нашого Прапора”, так як пан Опиханий “підставивши” кандидата був звільнений в досить різкій формі – без “вихідного пособія” та зі зломаним ребром.

Чи повезе “генералу”, як його лагідно звали виборці цього разу невідомо.

А також пам’ятаючи “втечу” після оголошення результатів та поїздки “колекторів” по впливових людях що обіцяли “голоси” та візяли предоплату, яку прийшлося повертати працювати йому буде складно.

Хоча Ляшка в нашому краї люблять і пан Бедриківський буде непогано дивитись з вилами з білбордів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here