Головна Політакценти Сиротюк піде сам, чи чекатиме “прискорення” від Порошенка?

Сиротюк піде сам, чи чекатиме “прискорення” від Порошенка?

 531354699593cВчора 28 жовтня Президент України Петро Порошенко розпочав кадрове переформатування влади на місцях відповідно до результатів виборів і нових політичних розкладів  в країні, не омине це оновлення влади і Тернопільщину, де поки що править бал непрохідна до нового парламенту Свобода.

Першими злетіло 8 голів  РДА в Житомирській області. Однак це перша область де розпочинається оновлення влади.

Не знати якою за рахунком буде Тернопільщина, але зважаючи на нікчемні результати на виборах ВО Свобода і тотальну свободівську владу на Тернопільщині слід очікувати швидкої заміни команди побратимів на команду БПП.

Залишається загадкою лише те, чи піде Олег Сиротюк за власним бажанням по партійному наказу, чи буде чекати прискорення від Президента, а за ним посипеться уся свободівська вертикаль в яку поспіхом встигли сформувати побратими і посестри.

Нагадаємо, що на цих виборах Тернопіль звільнився від свободівських кайданів. А також перед виборами в процесі переформатування влади було звільнено деяких представників БЮТ та УДАРу.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Якщо на місце “ніяких”, нічого нерішаючих керівників прийдуть ЇМ ПОДІБНІ – то краще залишити все так як є.

  2. Звільнився від кайданів ))) Рагульня дозволила себе розвести, як лохів. Впевнений, що вже через пів року в цій гатці будуть зовсім інші статті, про те, як же ж погано і які погані нові обличчя і обранці. Повелись на перший тур, а потім на збереження крісла прем’єра-камікадзе…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here