Головна Політакценти Сиротюк потрапить під удар Порошенка

Сиротюк потрапить під удар Порошенка

kak-postavit-udar-258x300Більш ніж упевнена перемога Петра Порошенка на президентських виборах автоматично призведе до ротації губернаторів, призначених після перемоги Майдану. Під удар потрапляє і голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк.

Еспресо.TV проаналізувало, кому з голів обласних державних адміністрацій вдасться зберегти свої посади при новому президенті, а кому вже варто пакувати валізи …

Квотний принцип призначення голів ОДА вже найближчим часом буде скасовано. Очевидно, що головними постраждалими стануть ті губернатори, які прийшли у виконавчу владу під патронатом «Свободи» і «Батьківщини».

Багато хто з них протягом останніх двох тижнів активно веде переговори з Порошенком щодо своїх подальших перспектив. І у багатьох губернаторів є шанс утриматися на своїх місцях. Тим паче що тільки лінивий не говорить про кадровий голод, що спостерігається у команді Петра Порошенка. У нинішній ситуації в нестабільних регіонах Південного Сходу не так важлива лояльність, як ефективність керівництва.

Тому під ударом опинилася Житомирська область, ОДА якої очолює «портновець» Сидір Кізін. Також під великим питанням знаходиться Полтавська (Віктор Бугайчук) , Тернопільська (Олег Сиротюк), Рівненська (Сергій Рибачок ) і Львівська область, ОДА якої очолює Ірина Сех. Остання, щоправда, нібито вже активно веде переговори про те, щоб «зберегтися». Наскільки це їй вдасться, стане зрозуміло вже найближчим часом.

Дмитро Качура

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here