Головна Політакценти Сина латифундиста Івана Гути розшукує міліція

Сина латифундиста Івана Гути розшукує міліція

318aac0-e0gvqcxezwzknqahlcor.ce.pagespeed.jpg.4e5d195-----------1Сина тернопільского олігарха і латифундиста Івана Гути оголосили в розшук. Така інформація розміщена на сайті УМВСУ. Там Микола Іванович Гута позначений як  “особа, яка переховується від органів влади”.

Дата зникнення вкзана 31 березня 2014 року, хоча Микола Гута був присутнім на зборах з кредиторами, які проходили в Києві в жовтні-грудні 2014 року.

Агрохолдинг “Мрія” заснований в 1992 році Іваном і Клавдією Гутів. Земельний банк холдингу перевищує 300 тисяч га, зосереджений в західних областях України.

Компанія спеціалізується на вирощуванні пшениці, ячменю, ріпаку, цукрових буряків, гречки, картоплі та інших культур.

Микола Гута приєднався до Групи “Мрія” у 2002 році. До вересня 2014 року відповідав за поточне управління компанією на посаді генерального директора, наразі він голова Ради директорів групи компаній “Мрія”.

Як відомо, Група компаній “Мрія” потрапила в складне фінансове становище – в серпні  2014 року агрохолдинг оголосив технічний дефолт. Загальний борг компанії становить близько 1,3 мільярда доларів.

80% групи компаній “Мрія” володіє Mriya Agro Holding Plc, яка зареєстрована на Кіпрі.

У свою чергу кіпрською компанією володіє ще одна закордонна структура – HF Assets Management Limited, яка фактично належить сім’ї Гут. Мова йде про Івана, Клавдію, Андрія і Миколу Гутів.

Наразі вони є власниками агрохолдингу номінально. Раніше повідомлялося, що Східнокарибський Верховний Суд 15 грудня почав ліквідацію мажоритарного акціонера “Мрії” – компанії HF Assets Management Limited.

Як повідомлялося, австрійська фінансова група Erste Group звернулася до суду 30 жовтня з проханням визнати банкрутом HF Assets Management Limited.

Економічна правда

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here