Головна Політакценти Сесії Тернопільської облради завтра не буде

Сесії Тернопільської облради завтра не буде

Тернопільська обласна рада

Тернопільська обласна радаГолова Тернопільської обласної територіально-виборчої комісії Микола Крук заявляє, що комісія не зможе ввести нових депутатів обласної ради, поки не буде забезпечено фінансування діяльності ТВК.
Як повідомив сам Крук  УНІАН, через відсутність коштів комісія досі не може отримати необхідні документи.
«ЦВК через прокуратуру зробила запит в обласному архіві необхідних нам документів, а архів не дає, каже, що цю послугу потрібно оплатити. 700 грн. потрібно. А коштів немає, оскільки їх виділення – у компетенції нефункціонуючої облради. Без цих документів ми не можемо ввести чергових депутатів, тому що нам потрібен офіційний документ із зареєстрованим повним списком депутатів, щоб знати, хто йдуть по черговість після вибулих. Коли вибори завершилися, ці документи потрапили до архіву “, – пояснив ситуацію Крук.
За його словами, наприкінці минулого тижня він вкотре направив листи до ЦВК і облраду з проханням забезпечити фінансування діяльності ТВК.
«Замість того, щоб собі молока купити, відправив ще два замовних листи. І це вже не перший раз. Так само, як не виділяють гроші на папір, канцтовари, це все доводиться оплачувати власними засобами », – зазначив Крук.
Як повідомлялося, сесії Тернопільської облради не проходять з грудня 2012 року через брак кворуму.
Представники опозиційних фракцій не приходять на сесії, оскільки протягом двох років так і не були введені 19 депутатів замість стали депутатами інших місцевих рад після виборів 2010 року. Більшість з них – депутати від ВО «Свобода».
У той же час засідання ТВК теж не проходять через недостатність кворуму.
11 лютого 2013 ЦВК розпустила попередню обласну ТВК як недіючу, оскільки протягом двох років не були введені нові депутати облради. Замість неї 13 лютого була створена нова ТВК, до 18 лютого ЦВК зобов’язала нову ТВК ввести нових депутатів.
До складу ТВК увійшли 17 осіб. З них більшу половину голосів – 9 – мають представники Партії регіонів, Народної партії та Компартії. Вони не приходять на засідання ТВК, блокуючи роботу комісії.
Як наслідок через взаємного блокування ТВК і сесій облради досі не прийнятий бюджет області на 2013 рік.
На 2 липня скликано пленарне засідання Тернопільської облради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here