Головна Політакценти Сергій Надал зареєстрував петицію до Верховної Ради України з пропозицією дозволити всім...

Сергій Надал зареєстрував петицію до Верховної Ради України з пропозицією дозволити всім бажаючим встановлювати індивідуальне опалення

Сергій Надал зареєстрував петицію до Верховної Ради України з пропозицією дозволити всім бажаючим встановлювати індивідуальне опалення
Індивідуальне опалення один з кращих способів економити, але заважають законодавчі колізії. Разом ми можемо змінити ситуацію

Що заважає?Чинний Закон України «Про житлово – комунальні послуги» від 09.11.2017 р. № 2189-VIII та Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 26.07.20Сергій Надал звернувся до парламенту і зареєстрував петицію до Верховної Ради України з пропозицією внести зміни до законодавства та дозволити при наявності технічної можливості всім мешканцям багатоквартирних будинківСергій Надал звернувся до парламенту і зареєстрував петицію до Верховної Ради України з пропозицією внести зміни до законодавства та дозволити при наявності технічної можливості всім мешканцям багатоквартирних будинків19 р. № 169 «Про затвердження порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води» містить законодавчі обмеження, які дозволяють встановлювати індивідуальне опалення у багатоквартирних будинках лише за умови, коли 100 % мешканців погодяться відключитися від централізованого опалення.Ці норми ускладнюють можливості для тернополян встановлювати індивідуальне опалення, а місцева влада змушена діяти у рамках чинного законодавства.

Що робити?Що усунути законодавчі перешкоди міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до парламенту і зареєстрував петицію до Верховної Ради України з пропозицією внести зміни до законодавства та дозволити при наявності технічної можливості всім мешканцям багатоквартирних будинків, які висловили бажання, відключитись від системи централізованого опалення і перейти на індивідуальне опалення.Підписання петиції — це перший крок до розгляду парламентом відповідних змін до законодавства.

Як допомогти?Для підписання петиції, щоб її розглянула Верховна Рада необхідно мати зареєстровану електронну пошту і зареєструватися у сервісі електронних петицій. Для цього треба зробити кілька кроків:1.     Заповнити форму для реєстрації у сервісі подачі петицій(https://itd.rada.gov.ua/services/Account/Create). На вказану електронну пошту прийде повідомлення із підтвердженням про реєстрацію, а також пароль для входу в сервіс електронних петиції. (логін – це Ваша електронна пошта)

2.     Авторизуйтеся за допомогою Вашого логіну (електронної пошти) та отриманого паролю на сервісі електронних петицій: (https://itd.rada.gov.ua/services/Account/LogOn).

3.     Перейти на сторінку петиції (https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/9260?aname=published) і підписати петицію натиснувши кнопку “Підписати”.
Верховна Рада зобов’язана розглянути петицію. Верховна Рада може внести зміни до законодавства. Тоді місцеве самоврядування отримає повноваження, які спростять видачу дозволів на встановлення індивідуального опалення у багатоквартирних будинках.