Головна Політакценти Священник вважає, що Садовий “грає” в команді геїв

Священник вважає, що Садовий “грає” в команді геїв

19 березня активісти зірвали проведення у Львові ЛГБТ-фестивалю, заблокувавши учасників у готелі «Дністер». Цих активістів вже назвали проплаченими «тітушками» та навіть агентами Кремля, які зривають євроінтеграцію України.

Один з основних захисників ЛГБТ-руху в Україні виступив мер Львова. У своєму коментарі Андрій Садовий заявив, що блокування ЛГБТ-фестивалю– це провокація, яка має на меті міжнародну дискредитацію України. Однак, з ним не згодні ні 99 % українців, ні Українська Греко-Католицька Церква.

Отець Орест-Дмитро Вільчинський стверджує, що Андрій Садовий грає за команду геїв та лесбіянок

Так відомий діяч УГКЦ отець Орест-Дмитро Вільчинський відкрито заявив, що львівський мер грає за команду ЛГБТ.

«Львівський мер Андрій Садовий, і Львівська міська рада міцно заплющили очі, щоб не бачити, що ЛГБТ-фестиваль у Львові – це пряма провокація проти християн, які становлять більшість мешканців міста», – повідомив священник.

Також отець Орест-Дмитро стверджує, що медіа Садового активно працюють на пропаганду гомосексуалізму. Така зневага мера Львова до традиційних християнських цінностей проявляється не вперше. У вересні 2015 року народний депутат від Самопомочі Андрій Немировський подав у Верховну раду законопроект щодо регулювання та легалізації проституції.

«Потрібно зауважити, що ЗМІ близькі до Садового «Захід.нет» та «Телеканал 24», доволі часто публікують матеріали спрямовані напідтримку ідей ЛГБТ-організацій. Саме тому закрадається підозра, що і львівський мер грає за команду ЛГБТ», – зазначив священник УГКЦ.

 

ЛГБТ-шабаш у католицьку Вербну неділю

Особливо обуруло священнослужителя той факт, що ЛГБТ-фестиваль відбувся у день, коли католики святкують Вербну неділю, а греко-католики та православні – Неділю Торжества Православ’я.

«Сумнівно, що хитромудрий мер Львова не знає, що у римо-католиків 20 березня цього року Вербна неділя, а в греко-католиків та православних 19 березня цього року – субота Першого тижня Великого Посту, а 20 березня – Неділя Торжества Православ’я. Отож, пан Садовий мусів би бути свідомий антихристиянського, християнофобного характеру цієї акції. Львівський мер мусів би розуміти, що такий вульгарний плювок від ЛГБТ у бік християн не залишиться без відповіді радикальних елементів. Важко, маючи на увазі політичний контекст, контекст гібридної війни Московії проти України, не погодитись із заявою львівської Громадської організації «Варта Руху», яка охарактеризувала цей Фестиваль, як прокремлівську провокацію», – підкреслив Орест-Дмитро Вільчинський.

 

Мер Львова може стояти за організацією чергової пропутіновської провокації

Відомий діяч УГКЦ отець Орест-Дмитро Вільчинський прямо звинуватив Андрія Садового у роботі на Кремль.

«Складається неприємне враження, що пропутінські сили у Львові всіма силами стараються створити Львову славу міста, де панує християнофобія, яка воює під прапором ЄС з християнами, консерваторами та націоналістами. І що не більше, ні менше, а ці пропутінські сили діють з мовчазного схвалення суперєвропейського мера Андрія Садового», – заявив отець Орест-Дмитро.

На останок святенник поставив під сумнів католицтво мера Львова.

«Двозначна поведінка пана Садового у скандалі довкола спорудження у Львові пам’ятника митрополитові Андреєві Шептицькому в парі з підтримкою ЛГБТ-груп ставить під дуже великий сумнів його деклароване католицтво», – підсумував отець Орест-Дмитро Вільчинський.

Нагадаємо, Андрія Садового вже неодноразово звинувачували у роботі на Росії.

Так у ЗМІ, починаючи з початку 2014 року активно обговорювали так званий «план Лемберг», який розробило ФСБ. Згідно цього плану, після відторгнення від України так званої «Новоросії» владу на решті частини України має взяти команда Андрія Садового, тому Росія активно посприяє просуванню «партії Самопоміч».

 

Джерело: Католицький оглядач

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here