Головна Політакценти Свободівці у владі завершили свою “місію”

Свободівці у владі завершили свою “місію”

Олег Сиротюк голова Тернопільської ОДАСьогодні ВО «Свобода» заявила про складання повноважень усіма членами уряду свободівцями, а також керівниками обласних та районних державних адміністрації. Виключенням не стала і Тернопільська область.

«ВО «Свобода» заявляє про складення повноважень націоналістами-членами Кабінету Міністрів України, головами обласних і районних державних адміністрацій у зв’язку з оголошенням результатів позачергових парламентських виборів та формуванням нової коаліції»- йдеться у заяві розповсюдженій прес-службою.

Наші джерела в Тернопільській  ОДА повідомляють, що сьогодні о 17.00 під-час брифінгу Олега Сиротюка і голів РДА свободівців буде заявлено про складня повноважень голови Тернопільської ОДА Сиротюка О. та голів РДА, які були призначені за квотою ВО Свобода.

Вже  офіційно заявили про складення своїх повноважень як членів уряду Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич, міністр екології та природних ресурсів України Андрій Мохник та міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here