Головна Політакценти Свободівці в зоні АТО воюють за мандати?

Свободівці в зоні АТО воюють за мандати?

10616225_672763562794450_5272144787913566209_nСьогодні відбувся зї’зд ВО Свобода, про який сайт Реально вже писав. Щойно стали відомі подробиці домовлностей щодо прохідної частини списку, таємницю якого свободівці бережуть як дівочу честь.
Так за інформацією з джерел у ВО Свобода до прохідної частини списку вирішено обов’язково включити партійців які нині знаходяться взоні АТО. Тому можна припустити, що тернополяни Володимир Стаюра і Олексій Кайда стали “добровольцями”  невипадково, а їхнє рішення є прийняте не виключно з патріотичних міркувань,  а й розрахунку порапляння в прохідну частину списку ВО Свобода. Тож не дивно, що в “добровольці” записалися як  ряд діючих нардепів, та ті що розраховують на депутатство.

Нагадаємо, що до лав батальйону “Січ” записалися  Юрій Сиротюк, Олексій Кайда, Олег Осуховський, Олег Гелевей, Олександр Мирний, Андрій Тягнибок, Олексій Фурман.Серед бійців – член Політради ВО “Свобода”, керівник фракції націоналістів у Тернопільській облраді та очільник обласної “Свободи” Володимир Стаюра та голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Рудик.

5 КОМЕНТАРІ

 1. Це точно. Там не одна сотня заробила мандата. Автору не завадило б теж такого мандата заробити. Дивись і в голові порядок би став. А то видно мізки пливуть від заздрощів..

  • 100%
   Нащо такий гидкенький заголовок? Автор судить в міру власної розпущеності? Чи вважає це дотепний? А ті свободівці, які вже полягли за Україну, теж “за мандати” воювали? А ті, хто отримав важкі поранення, в полоні, пропали безвісти? .. язика цинічного бодай би тобі покрутило є якась межа чорнухи і заказухи нині в журнашлюшок?

   • О! А восободівські інтрентет воїни вже вооють за своїх патронів і за пару рублів)))

 2. А кого на думку автора варто ставити у список??? Олігархів які жирують на українському народу???

 3. Тернопільскі свободівці своєю щоденною працею довели, що вартують представляти тернополян в Парламенті. І похід в зону АТО тільки підтверджує це!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here